Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

ОЛІМПІАДИ ДОПОМАГАЮТЬ ПОКРАЩУВАТИ ЗНАННЯ

Дата: 19.01.2022 09:21
Кількість переглядів: 302

Фото без опису

ОЛІМПІАДИ ДОПОМАГАЮТЬ ПОКРАЩУВАТИ ЗНАННЯ

Задля стимулювання інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін, виявлення і підтримки обдарованих учнів, стимулювання процесу творчого самовдосконалення здобувачів освіти, підвищення якості викладання предметів, у листопаді – грудні 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

У  І (шкільному) етапі олімпіади взяли участь 890 учнів з восьми закладів освіти та їхніх філій Горностаївської селищної ради. Горностаївщина стала локацією проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (далі – ІІ етап олімпіад) для здобувачів освіти із трьох територіальних громад: Горностаївської, Костянтинівської та Любимівської. Загальна кількість учасників – 345 учнів, із яких 258 учнів 6 – 11 класів закладів освіти Горностаївської селищної ради, 23 учні закладів освіти Костянтинівської сільської ради та 64 учні закладів освіти Любимівської селищної ради, з яких, за рішенням компетентного журі із представників кожної територіальної громади, 118 стали переможцями та призерами.

Учасникам ІІ етапу олімпіад були запропоновані різнопланові за змістом та обсягом завдання, що вимагали від учасників високого рівня компетентності з предмету, логічного мислення, творчості, вміння аналізувати, узагальнювати набуті знання, орієнтовані на програмовий матеріал з базових предметів з урахуванням рівня складності завдань ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Результати ІІ етапу олімпіад свідчать про високий рівень знань частини учасників, які успішно справились із завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати одержані результати, робити узагальнення та висновки.

Це свідчить про систематичну, цілеспрямовану роботу педагогічних колективів та окремих вчителів із обдарованими дітьми і талановитою учнівською молоддю. Хочеться відмітити: окремі учні одержали високі бали навіть з декількох предметів, що свідчить про високий рівень роботи з обдарованими дітьми та відповідальне ставлення при підготовці учнів до олімпіад.

         Найвищих результатів досягли здобувачі освіти ліцею № 1 Горностаївської селищної ради – 43 призові місця, Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради – 19 місць, Великоблаговіщенського та Ольгинського закладів  повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради – по 12 місць,  Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради – 11 місць, ліцею № 2 та Маринського закладу  повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради – по 9 місць,  Любимівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти № 2 та Василівського закладу повної загальної середньої освіти Любимівської селищної ради – по 6 місць.  

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії

І місце

         - Садовий Даніїл, здобувач освіти 8 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Данкевич Ярослав, здобувач освіти 9 класу ліцею № 1;

         - Шепель Олексій, здобувач освіти 10 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

          - Гнатюк Андрій, здобувач освіти  11 класу  ліцею № 1.

ІІ місце

         - Ткачук Кіра, здобувач освіти 8 класу ліцею № 1;

         - Савченко Олександр, здобувач освіти 9  класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Кудля Марина, здобувач освіти 10 класу ліцею № 1;

         - Рєзанова Маша, здобувач освіти  11 класу Маринського закладу повної загальної середньої освіти.

ІІІ місце

         - Котлюба Маргарита, здобувач освіти 8 класу Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти;

- Розсолов Станіслав, здобувач освіти 8 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти;  

- Березюк Владислав, здобувач освіти 9 класу Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Павлюк Ольга, здобувач освіти 10 класу Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти;

- Походун Віталій, здобувач освіти 10 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти;  

          - Ковалевич Ангеліна, здобувач освіти 11 класу Любимівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти № 1.  

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії з краєзнавством

І місце

         - Рейдер Валерія, здобувач освіти 8 класу ліцею № 1;

         - Таран Юлія, здобувач освіти 9  класу ліцею № 1;

- Рудич Дмитро, здобувач освіти 10 класу ліцею № 1;

         - Харенко Тимур, здобувач освіти 11 класу ліцею № 2.

ІІ місце

         - Куліненко Ростислав, здобувач освіти  8 класу Заводівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Березюк Владислав, здобувач освіти 9 класу Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Кудля Марина, здобувач освіти 10 класу ліцею № 1;

         - Овсяник Роман, здобувача освіти 11 класу ліцею № 1.

ІІІ місце

         - Брит Дар’я, здобувач освіти 8  класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

- Підорич Єлизавета, здобувач освіти 8  класу Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Пелипенко Іван, здобувач освіти 9 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Бондарчук Анатолій, здобувач освіти 10 класу Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Мудра Анастасія, здобувач освіти 11 класу Любимівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти № 2.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології

І місце

         - Єрмак Іван, здобувач освіти 8 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти;

         - Шеремет Лідія, здобувач освіти 9 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

- Кудля Марина, здобувач освіти  10 класу ліцею № 1;

- Панченко Максим, здобувач освіти  10 класу Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;

         -  Дудинець Діана, здобувач освіти 11 класу Василівського закладу повної загальної середньої освіти.

ІІ місце

         - Шило Владислав, здобувач освіти 8  класу Любимівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти № 2;                  

            - Мельниченко Зоріна, здобувач освіти  9 класу  Червоно-благодатненського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Чубукіна Анастасія, здобувач освіти 10 класу Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти;

         -  Рєзанова Марія, здобувач освіти 11 класу Маринського закладу повної загальної середньої освіти.

ІІІ  місце

         -  Котолюба Маргарита, здобувач освіти 8 класу Велико-благовіщенського закладу повної загальної середньої освіти;  

         - Герасимович Єгор, здобувач освіти 9 класу  ліцею № 1

         - Черняєва Вікторія,  здобувач освіти 10 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Рак Анна, здобувач освіти 11 класу Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Балабон Яна, здобувач освіти 11  класу ліцею № 2.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання

І місце

- Березюк Владислав, здобувач освіти 9 класу Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;

- Кошак Владислав, здобувач освіти 9 класу Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;

- Панченко Максим, здобувач освіти 11 класу  Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;

          - Сливенко Максим, здобувач освіти 11 класу  Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти.

ІІ місце

         - Хлєбородов Павло, здобувач освіти  9 класу  ліцею № 1;

         - Рева Дмитро, здобувач освіти  11 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти.

ІІІ  місце

         - Артюшенко Максим, здобувача освіти 9 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти;

         - Гнатюк Андрій, здобувач освіти 11 класу  ліцею № 1.   

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики

І місце

         -  Кацевич Мегран, здобувач освіти 6 класу Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Сривкіна Вероніка, здобувач освіти 7 класу ліцею № 1;

         - Горох Анатолій, здобувач освіти  8 класу  ліцею № 1;

-  Мкртичан Аліна, здобувач освіти 9 класу Любимівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти № 2;

-  Свіріпська Олександра, здобувач освіти 10 класу ліцею № 1;

-  Плачендовський Нікіта, здобувач освіти 9 класу Любимівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти № 2.

ІІ місце

         - Мужчиніна Дарія, здобувач освіти 6 класу ліцею № 2;

         - Гупалік Анастасія, здобувач освіти 7 класу Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Зайчук Артем, здобувач освіти 8 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти;

         - Пилипенко Іван, здобувач освіти 9 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

- Бондарчук Анатолій, здобувач освіти 10 класу Велико-благовіщенського закладу  повної загальної середньої освіти;

         - Семериков Артем, здобувач освіти 11 класу ліцею № 2.

ІІІ  місце

         - Грипа Анастасія, здобувач освіти 6 класу ліцею № 1;              

         - Надєєв Ростислав, здобувач освіти 7 класу Василівського закладу повної загальної середньої освіти;              

         - Мажай Валентина, здобувач освіти 7 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Пилипюк Станіслав, здобувач освіти 8 класу Маринського закладу повної загальної середньої освіти;      

         - Герасимович Єгор, здобувач освіти 9 класу ліцею № 1;

- Гуменюк Олексій, здобувач освіти 10 класу ліцею № 2;

- Дудік Віталіна, здобувач освіти 10 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

- Походун Віталій, здобувач освіти 10 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти;      

- Вітовщик Володимир, здобувач освіти 11 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з  української мови і літератури

І місце

         - Пилипенко Софія, здобувач освіти 7 класу ліцею № 2;

         - Горох Олександр, здобувач освіти 8 класу ліцею № 1;

         - Мельниченко Зоріна, здобувач освіти 9 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти;

         - Свіріпська Олександра, здобувач освіти 10 класу ліцею № 1;

- Ігнатойко Анастасія, здобувач освіти 11 класу ліцею № 1.

 

ІІ місце

         - Сривкіна Вероніка, здобувач освіти 7 класу ліцею № 1;

         - Трачкар Лала, здобувач освіти 8 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти;

         - Оберемська Надія, здобувач освіти 9 класу Червоноблагодатненського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Черняєва Вікторія, здобувач освіти 10 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Гордєєва Вікторія, здобувач освіти 11 класу ліцею № 2;

- Вовк Ангеліна, здобувач освіти 11 класу Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;

- Таран Анастасія, здобувач освіти 11 класу Любимівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти № 1.  

ІІІ  місце

         - Петренко Влада, здобувач освіти 7 класу Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Садовий Даниїл, здобувач освіти 8 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Таран Юлія, здобувач освіти 9 класу ліцею № 1;

         - Сидорук Єлизавета, здобувач освіти 10 класу Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Рєзанова Маша, здобувач освіти 11 класу Маринського закладу повної загальної середньої освіти;

- Чістік Ростислав, здобувач освіти 11 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з хімії

І місце

         - Пєшкова Дар’я,  здобувачаосвіти 7 класу  ліцею № 2;

- Новак Володимир, здобувач освіти 8 класу ліцею № 1

- Шпонька Тимофій, здобувач освіти 8 класу Славненської філії       ліцею № 1;

         - Кудля Марина, здобувач освіти 8 класу ліцею № 1;

- Магдич Дар’я, здобувач освіти 11 класу ліцею № 1.

ІІ місце

         - Токар Діана, здобувач освіти 7 класу  Василівського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Камлик Рената, здобувач освіти 8 класу Любимівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Герасимович Єгор, здобувач освіти 9 класу ліцею № 1;

- Солоха Діана, здобувач освіти 10 класу ліцею № 2;

         - Попов Дмитро, здобувач освіти 11 класу  Великоблаговіщенського закладу  повної загальної середньої освіти.  

ІІІ місце

         - Надєєв Ростислав, здобувач освіти 7 класу Василівського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Підорич Єлизавета, здобувач освіти 8 класу Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Чесак Антон, здобувач освіти 9 класу Червоноблагодатненського закладу  дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Чубукіна Анастасія, здобувач освіти 10 класу  Великоблаговіщенського закладу  повної загальної середньої освіти;

         - Рєзанова Маша, здобувач освіти 11 класу Маринського закладу  повної загальної середньої освіти. 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з іноземних мов

Англійська

                                                           І місце

          - Левицька Анна, здобувач освіти 8 класу ліцею № 1;

         - Герасимович Єгор, здобувач освіти 9 класу ліцею № 1;

         - Свіріпська Олександра, здобувач освіти 10 класу ліцею № 1;

         - Герез Єва, здобувач освіти 11 класу ліцею № 1.

ІІ місце

         - Кравчата Дар’я, здобувач освіти 8 класу ліцею № 2;

         - Пилипенко Іван,  здобувач освіти 9 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Юрченко В’ячеслав, здобувач освіти 10 класу ліцею № 2;

         - Вітовщик Володимир, здобувач освіти 11 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти.

ІІІ місце

  •  Кондратюк Софія, здобувач освіти 8 класу Козаче-Лагерської філії ліцею № 1;

         - Ганіч Алевтина, здобувач освіти 9 класу Славненської філії ліцею №1;

         - Походун Віталій, здобувач освіти 10 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти;

         -  Година Валерія, здобувач освіти 11 класу  Любимівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти № 2.

Німецька

І місце

- Левицька Анна, здобувач освіти 8 класу ліцею № 1;

  • Герасимович Єгор, здобувач освіти 9 класу ліцею № 1.

ІІ місце

  • Яцко Любов, здобувач освіти 10 класу Маринського закладу повної загальної середньої освіти.

ІІІ місце

  • Рєзанова Маша, здобувач освіти 11 класу Маринського закладу повної загальної середньої освіти.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з екології

І місце

         - Карпеченко Єлизавета, здобувач освіти 11 класу ліцею № 1.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з основ правознавства

І місце

         - Данкевич Ярослав, здобувач освіти  9 класу ліцею № 1;

         - Шепель Олексій, здобувач освіти  10  класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Петрова Дар’я,  здобувача освіти  11  класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти.

ІІ місце

         - Савченко Олександр, здобувач освіти 9 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

  • Павлюк Ольга, здобувач освіти 10 класу Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти;
  • Рєзанова Маша, здобувач освіти 11 класу Маринського закладу повної загальної середньої освіти.

ІІІ місце

  • Яцко Любов, здобувач освіти 10 класу Маринського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Тоткало Інна, здобувач освіти 10 класу Любимівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти № 1.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з фізики

І місце

         - Сривкіна Вероніка,  здобувач освіти 7 класу  ліцею № 1;

- Будько Артем, здобувач освіти 8 класу Василівського закладу повної загальної середньої освіти;

- Герасимович Єгор, здобувач освіти 9 класу ліцею № 1;

         - Ушакова Валентина, здобувач освіти 8 класу ліцею № 1;

- Ковалевич Ангеліна, здобувач освіти 11 класу Любимівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти № 1.

ІІ місце

         - Асанова Вікторія, здобувач освіти 7 класу  Червоноблагодатненського закладу  дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Шевченко Олена, здобувач освіти 8 класу ліцею № 1;

         - Дмитрієва Софія, здобувач освіти 9 класу Василівського закладу повної загальної середньої освіти;

- Комісарчук Анна, здобувач освіти 10 класу Великоблаговіщенського закладу  повної загальної середньої освіти;

- Баранчук Дінара, здобувач освіти 10 класу Червоноблагодатненського закладу  дошкільної, повної загальної середньої освіти;

         - Гнатюк Андрій, здобувач освіти 11 класу ліцею № 1.    

ІІІ місце

         - Надєєв Ростислав, здобувач освіти 7 класу Василівського закладу повної загальної середньої освіти;

         - Тютюник Арсеній, здобувач освіти 8 класу Великоблаговіщенського закладу  повної загальної середньої освіти;

         - Березюк Владислав, здобувач освіти 9 класу Ольгинського закладу  повної загальної середньої освіти;

         - Васильєв Михайло, здобувач освіти 11 класу  ліцею № 2;

         - Рєзанова Маша, здобувач освіти 11 класу Маринського закладу  повної загальної середньої освіти. 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з астрономії

І місце

         - Кістрінь Дар’я, здобувач освіти 11 класу Великоблаговіщенського закладу  повної загальної середньої освіти.

ІІ місце

         - Гнатюк Андрій, здобувач освіти 11 класу ліцею № 1;

         - Гордєєва Вікторія, здобувач освіти 11 класу ліцею № 2.

ІІІ місце

  • Рева Дмитро, здобувач освіти 11 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти. 

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів. Тим паче, що з 15 січня розпочався ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад: 16 січня взяли участь знавці географії ліцею № 1, також учні ліцею № 1 візьмуть участь в олімпіадах з іноземних мов та математики 21 – 23 січня. І на цьому розклад олімпіад ІІІ етапу не закінчується. Тож нехай вони додадуть перемог до скарбнички закладів повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь