Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Виявлено та зафіксовано незаконне спалення стерні на земельній ділянці сільськогосподського призначення!

18 червня 2018 року відбувся виїзд оперативного штабу по збиранню врожаю зернових культур на земельну ділянку площею 9,61 га, що знаходиться у приватній власності одного з землекористувачів громади де попередньо виявлено спалювання стерні. Члени штабу в складі голови Горностаївської РДА О.С. Єрохіна, голови районної ради С.Г. Карпеченка, начальника відділу агропромислового розвитку та житлово - комунального господарства П.О. Черничко, головного інспектора районного сектору ГУДСНС у Херсонській області В.В. Гавриліва, спеціаліста І категорії відділу земельних відносин Горностаївської селищної ради А.В. Кирпоти, інспектора з ювенальної превенції Горностаївського відділення поліції Г. С. Баюк зафіксували факт спалювання та склали акт щодо незаконності дій правопорушників.

Членами комісії також  в данній ситуації також виявили високий ризик згорання лісосмуги та врожаю на суміжних земельних ділянках.

Звертаємо увагу всіх користувачів земель сільськогосподарського призначення, що відповідно до статті 245 "Кримінального Кодексу України" спалювання стерні, пошкодження лісосмуг та зелених насаджень караються штрафом від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на термін від двох до п'яти років.

Спалюючи стерню на своїй території порушник має ризик завдати шкоди не тільки лісовим насадженням, а й перш за все врожаю на сусідніх землях!

Сподіваємось на порозуміння та спільну взаємодію в подібних ситуаціях!« повернутися до списку новин