14 червня 2018 року в Великоблаговіщенському дитсадку, для дітей молодшої групи, було проведено спортивно-розважальний захід «Дружбу водою не розіллєш».

Різноманітні  естафети, конкурси, змагання і навіть досліди з водою проводили Клоуни Бім і Бом (вихователь Проценко В.В., художній керівник Великоблаговіщенського БК Тішевська А.В.).

Також на свято завітали казкові гості -  Мама Жабка ( фахівець із соціальної роботи Шевчик О.В.), Капітошка (працівник дитсадка Проценко О.М.)., які дали можливість дізнатися про головну складову життя - воду, її корисність і необхідність. Провели конкурси на влучність з водяних пістолетів, навчили дітей гратися з мильними бульбашками.

По завершенню свята, дітвору було нагороджено смачними медалями – медовими пряниками в формі капельки води.