23 червня – День державної служби України !!!

Вітання Горностаївської громади всіх державних службовців з нагоди Дня державної служби

23 червня – День  державної служби України !!!

Шановні колеги Горностаївської громади і району!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби !

Професія державного службовця – важлива, кропітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням , демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Бажаю Вам здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою, працівники Горностаївської селищної громади!!!

Історична довідка :

День державної служби України – це свято всіх державних службовців нашої держави яке щорічно відзначається 23 червня. Воно було встановлене в 2003 році Президентом Кучмою не випадково. Саме в цей день відзначається День державної служби Організації Об’єднаних націй (ООН).

Державна служба України регулюється Законом України “Про державну службу” що був прийнятий в 1993 році. Успішний розвиток держави, її міжнародний авторитер, конкурентоздатність, повага власних громадян напряму залежить від професіоналізму та високих моральних якостей державних службовців.

Державний службовець – це будь-яка посадова особа, що займає посаду в органах державної влади та отримує заробітну плату з державних бюджетних коштів.