Проведено засідання навчально - методичної ради для заступників директорів з навчальної роботи закладів освіти Горностаївської об’єднаної територіальної громади

Дата: 23.06.2018 12:17

22 червня 2018 року  працівниками комунальної  установи «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради Херсонської області» на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради  проведено засідання навчально - методичної ради  для  заступників директорів  з навчальної роботи закладів освіти Горностаївської об’єднаної територіальної громади.

На засіданні розглянуті наступні питання:

1) Про стан реалізації науково-методичної проблеми області «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі». Заключний етап. (Ковалюк С.М., в.о. завідувача КУ «Методичний кабінет» та заступники директорів з навчальної роботи);

2)  Про підсумки методичної роботи у 2017/2018 навчальному році. (працівники КУ «Методичний кабінет»).

По завершенні засідання підбито підсумки проведеної роботи та визначено напрямки діяльності на 2018/2019 навчальний рік.