Відбувся семінар – навчання для шкільних бібліотекарів на тему: «Універсальна десяткова класифікація»

На базі Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. 14 березня 2019 року відбувся семінар – навчання для шкільних бібліотекарів на тему: «Універсальна десяткова класифікація» (УДК).

Із вступним словом виступила методист з навчальних дисциплін «Методичного кабінету» Єрух В.С.

Про впровадження УДК розповіла завідувач дитячою бібліотекою Горностаївської селищної ради  Кравченко А.В.

У ході проведення  навчання переглянуто аматорське відео  «Майстер –клас з УДК», присвячене 100-річчю  Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова»