Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

7 березня 2019 року в клубному закладі Маринської філії КЗ “Горностаївський СБК” відбувся святковий концерт до Дня 8 Березня

7 березня 2019 року, о 14.00 годині в клубному закладі Маринської філії КЗ “Горностаївський СБК” відбувся святковий концерт до Дня 8 Березня під назвою «Тільки в нас на Україні жінки, милі та вродливі».

Святково прикрашена сцена, глядацький зал та учасники дійства радо зустрічали винуватців свята. Під звуки вальсу та слів ведучої, розпочався концерт, де святкову атмосферу в залі підтримували щирі вітання та побажання злагоди, краси і кохання.

Першою слова вітання промовила в.о. старости с. Маринське Наталля Щербина.

На святі вітали присутніх діти з дитячого садочку «Золота рибка», під керівництвом Дарії Щербини. Далі виступили учні 1,3,7 класів Маринської ЗОШ, директором якої є Іван Лушпай. Учні виступали під керівництвом Оксани Шешені, та порадували матусь та бабусь святковими танцями і віршами.

Ансамбль «Мар’яночка» у складі: Світлани Ковальчук, Тетяни Фарини, Ірини Мараховець, Людмили Ланевич, зачарували присутніх глядачів своїм яскравим виступом.

Програма концерту була злагодженою, від чого всі присутні залишилися в захваті та в піднесеному настрої. По закінченню програми, в.о. старости всім учасникам концерту вручила заохочувальні подарунки.       
« повернутися до списку новин