Шановні землекористувачі та землевласники!

З метою посилення охорони лісів від пожеж і поліпшення організації боротьби з лісовими пожежами, згідно зі статтею 33 Лісового кодексу України, Закону України  «Про пожежну безпеку», на виконання доручення голови Херсонської обласної державної адміністрації ввід 20.08.2015 року   № 257-д «Щодо посилення заходів щодо забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах області», беручи до уваги вимогу Державного підприємства «Каховський лісгосп», звертаємося до землекористувачів та землевласників, які знаходяться на території Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади та які межують з насадженнями держлісфонду з вимогою щодо влаштування мінералізованих смуг шириною не менше 6 метрів, та в подальшому своєчасно проводити поновлення мінералізованих смуг та очищення їх від наземних горючих матеріалів.

Окрім того, додатково інформуємо, що випалювання трави та інших рослинних решток на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо прилягають до лісу категорично забороняється.

В разі ігнорування – винні особи будуть притягнуті до відповідальності, яка передбачена ст. ст. 65, 65-1, 73, 77, 185 КУпАП та/або ст. 246 КК України.

Бережіть ліс!