Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Святкування свята Дня Закоханих у Маринському

14 лютого 2020 року о 19:30 в клубному закладі Маринської філії КЗ “Горностаївський СБК” відбувся вечір відпочинку, присвячений святкуванню Дня Закоханих – «На крилах любові». В цей святковий день зал був святково прикрашений та по ньому стояли прибрані столи, адже це свято пройшло незвично, а саме - як вечір розваг, гостинності та дискотеки.

         Протягом вечора ведучі Тетяна Фарина та Денис Чеверда, розповіли присутнім історію заснування Свята Любові та відзначили особливості святкування цього свята в інших країнах.

         На святі прозвучали пісні про кохання: «Валентинка», «Валентинов день» (у виконанні Світлани Ковальчук та Тетяни Фарини), «Я это Ты» » (у виконанні Тетяни Фарини та Дениса Чеверди), «Я не такая как все» (у виконанні Тетяни Фарини), «Нино» (у виконанні Дениса Чеверди), та інші.

         Також в цей вечір було проведено конкурси «Поцілуночки», «Ланцюг кохання», «Кулінарний», «Солодка мандаринка», та інші, які дуже сподобались учасникам та глядачам. Переможці отримували сердечка, а в кінці проведених конкурсів було перераховано їх, і переможці були нагороджені Супер Призом.

         Протягом всього свята між конкурсами були музичні паузи і всі бажаючі мали можливість потанцювати. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла.

Святкова дискотека продовжила вечір.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин