Херсонська область, Каховський район

Для роботодавців, які створюють нові робочі місця, служба зайнятості пропонує фінансову підтримку - компенсацію єдиного внеску

Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості зареєстрованих безробітних, зазначених у частині першій статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» (ст. 26 Закону України «Про зайнятість населення» та Постанова КМУ № 347 від 15.04.2013 р., якою затверджено «Порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»)

Право на компенсацію має також роботодавець, який є суб’єктом малого підприємництва та працевлаштовує зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості (ст. 27 Закону України «Про зайнятість населення» та Постанова КМУ № 347 від 15.04.2013р., якою затверджено «Порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та перелік пріоритетних видів економічної діяльності для створення нових робочих місць суб’єктами малого підприємництва»)

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.