Акція “За чисте довкілля”

05 квітня 2018 року Горностаївською селищною радою було проведено щорічну загальнодержавну акцію "За чисте довкілля". В цьому роцівона припала напередодні Великодня в Чистий четверг. В заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, державних установ, активісти. Території для прибирання в цьому році дещо змінилися, взято до уваги кількість працюючих в різних установах. Селищною радою було придбано відра, вапно та рукавички для відбілювання бардюрів та дерев, завезено баки з водою, по територіям рухався трактор із працівниками які збирали та вивозили сміття.

13:24 06.04.2018

Відбувся XI регіональний фестиваль «Світ талантів – Південна Україна»

Міжнародний дитячий фестиваль "Світ талантів" засновано у 2003 році з метою виявлення дитячих талантів та популяризації їх у всьому світі, а також популяризації української культури на міжнародному рівні. 31 березня 2018 року у м.Херсон на базі комунального закладу «Палац молоді і студентів Херсонської обласної Ради» відбувся XI регіональний фестиваль «Світ талантів – Південна Україна» за підтримки Міжнародної жіночої організації «Жінка III тисячоліття» та під егідою Міжнародного фестивалю «Світ талантів». Конкурсна програма поділяється на кілька вікових категорій і свою майстерність демонструють читці, вокалісти та хореографічні колективи.

13:58 04.04.2018

На базі Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради проведено засідання навчально - методичної ради»  для  заступників директорів

На базі Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради проведено засідання навчально - методичної ради» для заступників директорів

29 березня 2018 року працівниками комунальної  установи «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради» на базі Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради проведено засідання навчально - методичної ради»  для  заступників директорів  з навчальної роботи закладів освіти Горностаївської об’єднаної територіальної громади.

15:37 30.03.2018

29 березня 2018 року в приміщені Червоноблагодатненської сільської ради відбулась зустріч з орендарями, що займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції на земельних ділянках які належать одноосібникам, власникам данних земельних ділянок на території Червоноблагодатненського старостинського округу. Селищний голова Дмитро Валерійович Ляхно, в.о старости Червоноблагодатненського старостинського округу, представники відділу земельних відносин селищної ради та начальник Горностаївського відділення Новокаховської ОДПІ Губерук Юлія Георгіївна обговорили з орендарями питання декларування доходів від продажу сільськогосподарської продукції та сплати податків, що наповняють бюджет громади та своєчасне подання декларацій.Також не оминули питання використання земельних ділянок з необхідними для цього правовстановчими документами та їх реєстрацією. Подібні зустрічі вже стали своєрідною традицією, мешканці громади отримають відповіді на турбуючі для себе питання.

08:43 30.03.2018

Херсонрибоохорона інформує

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у Каховському водосховищі в зоні контролю Херсонрибоохорони у 2018 році

11:43 27.03.2018

Селищний голова здійснив виїзний прийом громадян Червоноблагодатненського старостинського округу

23 березня 2018 року селищний голова Дмитро Ляхно здійснив виїзний прийом громадян Червоноблагодатненського старостинського округу.  Мета  поїздки – спілкування з людьми та дієвий вплив на розв’язання актуальних питань соціального та економічного розвитку територій, оперативне усунення проблем. Селищний голова відродив необхідну в сучасних умовах практику роботи – робочі поїздки в старостинські округи об’єднаної територіальної громади із комплексним залученням керівників структурних підрозділів ОТГ.

11:36 27.03.2018

Семінар – практикум

21 березня 2018 року на базі ясла-садка № 2 Горностаївської селищної ради відбувся районний семінар – практикум на тему: «Розвиток соціальної компетентності дошкільників у проектній діяльності, як засіб комплексної реалізації освітніх завдань».

10:00 27.03.2018