29.11.2018 року на базі Великоблаговіщенського закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбувся семінар – практикум для вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Сучасні підходи до формування логіко – математичної компетентності дошкільників»

29 листопада 2018 року на базі  Великоблаговіщенського  закладу дошкільної освіти «Сонечко» Горностаївської селищної ради  відбувся семінар – практикум для вихователів закладів дошкільної освіти Горностаївської селищної ради на тему: «Сучасні підходи до формування логіко – математичної  компетентності дошкільників».

В теоретичній частині  директор закладу, Ткаліч Ольга Григорівна,  ознайомила присутніх з відео презентацією  «Впровадження інновацій  з логіко – математичного розвитку в дошкільному закладі.

Під час практичної частини семінару проведено:

• квест - заняття з логіко – математичного розвитку «Подорож до математичної країни» ( вихователь Оніпко Н.І.).
  • заняття в молодшій групі з використанням паличок КюІзенера «Будиночок для лисички» (вихователь Проценко В.В.).

По  закінченні семінару  учасники відвідали міні – музей з народознавства та «Методичну кав’ярню».