6 грудня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №2 Горностаївської селищної ради відбувся семінар – практикум на тему «Шляхи оптимізації роботи з мовленнєвого розвитку дошкільників»

Дата: 11.12.2018 09:55

6 грудня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №2 Горностаївської селищної ради відбувся семінар – практикум  на тему        «Шляхи оптимізації  роботи з мовленнєвого розвитку дошкільників».

Розпочався семінар зі свята  української мови «У  барвінки зодягайся, українське слово», який продемонстрували вихованці старшої групи №1          (вихователь Зіняк К.С., музичний керівник Подхалюзіна Н.В.).

Із презентацією «Шляхи оптимізації роботи з мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку» виступила  методист закладу Зіняк С.І.

Практичний психолог Солоха Л.В. показала присутнім майстер – клас «Розвиток дрібної моторики руки».

Вчитель – логопед Черняєва Д,Є. ознайомила  вихователів  з інновацією «Біоенергопластика – взаємодія руки і язика», презентувала фрагменти занять з дітьми  з даної інновації.

Майстер – клас «Сучасні підходи до вивчення вірша» презентувала вихователь Бичкова О.О.

Підсумок семінару – практикуму підвела методист з питань дошкільної освіти методичного кабінету Горностаївської селищної ради Сіденко Є.Л.