30.11.2018 року на базі Горностаївського ЗО № 1 відбувся другий день зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Вчитель інклюзивного класу»

30 листопада 2018 року на базі Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради Херсонської області відбувся другий день зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Вчитель інклюзивного класу» (конкурсні випробування: «Урок», «Методичний практикум»).

На основі рейтингу, укладеного за загальною кількістю балів, одержаних під час конкурсних випробувань за результатами двох днів (29-30 листопада 2018 року), переможцем стала Саламатіна Ольга Миколаївна, вчитель початкових класів комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області.

Лауреатами конкурсу стали:

Осламова Марина Анатоліївна, вчитель початкових класів Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради Херсонської області, яка посіла ІІ місце;

Крамська Світлана Станіславівна, вчитель початкових класів Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області, яка посіла ІІІ місце.