Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

6 грудня 2018 року в залі засідань Горностаївської селищної ради відбулися урочистості та святковий концерт, присвячений Дню волонтера, Дню Збройних Сил України та Дню місцевого самоврядування України

        6 грудня 2018 року в залі засідань Горностаївської селищної ради відбулися урочистості та святковий концерт, присвячений Дню волонтера, Дню Збройних Сил України та Дню місцевого самоврядування України.

       З вітальним словом виступили голова об’єднаної територіальної громади Ляхно Д.В., голова Горностаївської райдержадміністрації Єрохін О.С. та голова Горностаївської районної ради Карпеченко С.Г. За матеріальну та моральну підтримку військових частин та активну громадянську позицією подякою селищного голови нагороджені волонтери Слісаренко О.М., Манан Фазель та Ліляк Р.В.. За добросовісне виконання депутатських обов’язків, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування грамоти селищного голови отримали голови постійних комісій Горностаївської селищної ради Ганіч Н.І., Васильєв Ю.М., Слісаренко О.М., Литвиненко В.В., Ганзюк С.М. та голови депутатських фракцій Поляк С.М. та Кошель А.Л.

   Родзинкою зібрання був святковий концерт, який підготували аматори та працівники Горностаївського селищного Будинку культури. Своїми запальними піснями, гумором та веселим настроєм вони подарували всім присутнім гарний святковий настрій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин