Дата: 13.06.2019 16:46

Турбота про людей - одне з пріоритетних завдань громади,  тому  12 червня 2019 року проведений зліт членів профспілки Горностаївської селищної ради під девізом «Профспілка об’єднує», який уже став традиційним та проводиться другий рік поспіль.

Учасників заходу привітали: голова Горностаївської  селищної ради Ляхно  Д.В.,  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Кирпота В.Я., голова Профспілки Горностаївської організації працівників освіти і науки України Єрух В.С.

Змагання розпочалися  спортивними естафетами: «Снайпери», «Ведення м’яча», «Хрестики - нулики», «Пройди через болото», «Посадка картоплі та збір урожаю», які організовано проходили під керівництвом директора комунального  закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Іщика О.С.

Учасники змагалися за право мати  номінації, які присвоєно по закінченню програми:

«Команда спортсменів» -  Ольгинський ЗО,

«Команда футболістів» - Великоблаговіщенський ЗО.

«Команда кмітливих» - Горностаївський ЗО №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.,

«Команда юморні»  -  Горностаївський ЗО ,

«Команда інтелігентні» - Козаче-Лагерський ЗО імені Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С.,

«Команда журналістів» - Славненський ЗО,

«Команда згуртованих» - Маринський ЗО,

«Команда аграріїв» - Червоноблаготненський ЗО,

«Команда  «Симпатія глядачів» - присудили збірній команді  комунальної установи «Горностаївський центр по обслуговуванню закладів освіти», відділу освіти, культури,  молоді та спорту Горностаївської селищної ради та комунальної установи «Методичний кабінет».

Команди представляли смачні туристичні сніданки, які готували на вогнищі: козацька каша, уха, печена картопля, шашлики, тощо.

Учасники заслужено отримали «Подяку»  та заохочувальні  призи.

Всі отримали заряд здоров’я, чудовий настрій  та позитивні емоції.