Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради

13 вересня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради. На засіданні виконкому було розглянуто 11 питань.

Зокрема, з метою завершення процедури малої приватизації об’єкту комунальної власності Горностаївської селищної ради - комплексу, адміністративна будівля з прибудовами та підсобними будівлями, який знаходиться за адресою: 74601 Херсонська область, Горностаївський район, смт.Горностаївка, вул.Покровська (Леніна), 149, відповідно до часини 1 статті 10 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна» затверджено результати продажу даного об’єкту, переможцем аукціону якого є фізична особа - Осламов Олег Віталійович, ціна продажу об’єкта становить 110,00 тис. грн..

З метою покращення фінансового стану комунального підприємства «Горностаївський селищний ринок» затверджено тарифи на послуги, що надаються підприємством, які вступлять в дію з 01 жовтня 2019 року.

За для збереження козацької та культурної спадщини Горностаївщини надано дозвіл на встановлення пам’ятного знаку «Козацький перевіз» з розміщенням лапідарію – музею кам’яних скульптур під відкритим небом.

Інші питання, які розглянуті на виконкомі були технічні, це:

- про занесення до списку позачергового надання житла.

- про визнання основного наймача квартири № 6 по вулиці Українська, 20.

- про перенумерування житлового будинку.

- про присвоєння поштових адрес.

- про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва.

- про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

- про погодження Заводівському комунальному підприємству «Зоряне» розрахунків економічно-обґрунтованих витрат  на виробництво окремих видів комунальних послуг на 2019 рік.

- про погодження технологічного регламенту експлуатації системи водопостачання для Червоноблагодатненського комунального підприємства «Надія».