Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради

13 вересня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради. На засіданні виконкому було розглянуто 11 питань.

 

Зокрема, з метою завершення процедури малої приватизації об’єкту комунальної власності Горностаївської селищної ради - комплексу, адміністративна будівля з прибудовами та підсобними будівлями, який знаходиться за адресою: 74601 Херсонська область, Горностаївський район, смт.Горностаївка, вул.Покровська (Леніна), 149, відповідно до часини 1 статті 10 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна» затверджено результати продажу даного об’єкту, переможцем аукціону якого є фізична особа - Осламов Олег Віталійович, ціна продажу об’єкта становить 110,00 тис. грн..

 

З метою покращення фінансового стану комунального підприємства «Горностаївський селищний ринок» затверджено тарифи на послуги, що надаються підприємством, які вступлять в дію з 01 жовтня 2019 року.

 

За для збереження козацької та культурної спадщини Горностаївщини надано дозвіл на встановлення пам’ятного знаку «Козацький перевіз» з розміщенням лапідарію – музею кам’яних скульптур під відкритим небом.

 

Інші питання, які розглянуті на виконкомі були технічні, це:

- про занесення до списку позачергового надання житла.  

- про визнання основного наймача квартири № 6 по вулиці Українська, 20.

- про перенумерування житлового будинку.

- про присвоєння поштових адрес.

- про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва.

- про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

- про погодження Заводівському комунальному підприємству «Зоряне» розрахунків економічно-обґрунтованих витрат  на виробництво окремих видів комунальних послуг на 2019 рік.

- про погодження технологічного регламенту експлуатації системи водопостачання для Червоноблагодатненського комунального підприємства «Надія».« повернутися до списку новин