Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні відзначає свій ювілейний День народження депутат селищної ради восьмого скликання Ганзюк Сергій Миколайович. Прийміть найщиріші побажання з нагоди Вашого Дня  народження!

Бажаємо, щоб підгрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Родинного Вам тепла і Божої ласки!