Селищна бібліотека долучилася до вшанування пам'яті партизанів та підпільників Другої світової війни

Дата: 24.09.2019 13:36

Щороку 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Селищна бібліотека для дітей долучилася до вшанування пам'яті партизанів та підпільників Другої світової війни,провівши подорож партизанськими стежками "Хай слава партизанська,зіркою в легендах буде жити" з молодшими користувачами. Завідуюча книгозбірні розповіла дітям про партизанський рух на території рідного краю під час Другої світової війни,про підпільну організацію нашого селища та про дітей-героїв.

Знання про партизанський рух діти поповнили,переглянувши виставку-панораму "Солдати з легенди".

Такі заходи,особливо в наш час,формують у підростаючого покоління інтерес і повагу до історичного минулого нашої країни,виховують патріотичні почуття,любов до України,пошану до ветеранів війни.