Дата: від до Скинути

Постанови про реєстрації кандидатів на посаду селищного голови та депутатів Горностаївської селищної ради

Для детального ознайомлення з переліком кандидатів на посаду селищного голови та депутатів Горностаївської селищної ради натисність на посилання виділене синім кольором:

08:38 04.10.2020

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО БОРОТЬБИ З МИШОПОДІБНИМИ ГРИЗУНАМИ

Мишоподібні гризуни – збірна назва дрібних шкідливих гризунів родини хом’яків (Cricetidae) і мишей (Muridae). Ця група об’єднує багато родів і видів гризунів, які відрізняються між собою розміром і формою тіла, будовою зубів,  характером живлення, розмноженням та іншими ознаками.

11:14 02.10.2020

Шановні мешканці Горностаївської громади та сільгоспвиробники!

22 жовтня 2020 року о 16:00 год в приміщенні Горностаївської селищної ради (смт. Горностаївка, вул. Покровська, 133) відбудуться земельні торги (у формі аукціону) продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення.

20:09 25.09.2020

У Червоноблагодатненському закладі освіти облаштовано  клас для проведення  окремих уроків на свіжому повітрі

У Червоноблагодатненському закладі освіти облаштовано клас для проведення окремих уроків на свіжому повітрі

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, збереження здоров’я  дітей, відповідно до постанови Головного державного  санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів в закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» у Червоноблагодатненському закладі дошкільної, повної загальної освіти  облаштовано  клас для проведення  окремих уроків на свіжому повітрі.

15:22 23.09.2020