09 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії при відділі освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради

Дата: 12.04.2021 11:39

09 квітня 2021 року  відбулося засідання атестаційної комісії при

відділі освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – Атестаційна комісія ІІ рівня).

Атестацію проведено з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог, сформовано графік роботи Атестаційною комісією ІІ рівня, мінімізувавши можливість контактів учасників її засідання.

Відповідно до клопотань, які надійшли від атестаційних комісій закладів освіти Горностаївської селищної ради (про присвоєння, відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям «спеціаліст вищої категорії», педагогічним званням: «учитель-методист», «старший учитель», «вихователь-методист»), Атестаційною комісією ІІ рівня проатестовано 34 педагогічних працівники.

Відповідно до рішення Атестаційної комісії ІІ рівня результати атестації:

- відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно  педагогічне звання «старший учитель» 2 чол.;

- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»  7 чол.;

- відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічному званню «вчитель-методист» 4 чол.;

- відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічному званню «старший учитель» 2 чол.;

- відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» 2 чол.;

- відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист» 1 чол.;

- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» 3 чол.;

- відповідають займаним посадам (керівники закладів освіти) – 12  чол.;

- відповідають раніше встановленим  10,11 тарифним розрядам – 4 чол.

У процесі обговорення атестаційною комісією ІІ рівня прийнято рішення щодо присвоєння педагогічного звання «старший учитель», яке прийнято одноголосно, наступним педагогічним працівникам: Осламовій Марині Анатоліївні, вчителю початкових класів та Отченашенко Ларисі Анатоліївні, вчителю географії ліцею № 1 Горностаївської селищної ради.

Педагогічні працівники демонстрували рівень своєї педагогічної майстерності, презентували власний досвід роботи.

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня проходило в позитивній, доброзичливій атмосфері, де основна увага зверталася на використання педагогами сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, впровадження елементів дистанційного навчання у період карантину, результативність роботи.

Вітаємо педагогічних працівників із закінченням атестаційного марафону, під час якого вони ще раз довели, що педагог – це не професія, а стан їхньої душі. Бажаємо їм творчих успіхів, талановитих здобувачів освіти та міцного здоров’я!