Шановні власники бджолосімей Горностаївської громади!

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 20.05.2020 року №395 «Про внесення змін до постанови КМУ від 07.02.2018 року №107». Відповідно до пункту 7 даного документу у 2020 році з державного бюджету виділено кошти на спеціальну бюджетну дотацію за утримання бджолосімей.

14:36 04.09.2020

Горностаївська селищна рада Херсонської області розробила проєкт рішення ХХХІІІ сесії Горностаївської селищної ради VIII скликання «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки землі на території Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади».

08:59 28.08.2020

Державна підримка фермерських господарства в галузі тваринцтва

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 106 (зі змінами) фермерським господарствам та сімейним фермерським господарствам надається дотація за утримання корів молочного напрямку продуктивності на безповоротній основі за кожну, наявну станом на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову, в розмірі 5000 гривень за одну голову.

11:40 26.08.2020

Відбулася семінар - нарада для керівників закладів загальної середньої освіти

07 серпня 2020 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту відбулася семінар - нарада для керівників закладів загальної середньої освіти та медичних сестер на тему: «Організація харчування дітей та дотримання протиепідемічних заходів у закладах загальної середньої освіти Горностаївської ОТГ». Нарада відбулася з залученням начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського районного управління ГУ ДПСС в Херсонській області Шарко Л.Б., яка повністю зупинилася на висвітленні теми семінару – наради та детально поінформувала керівників закладів освіти про тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину, затверджені постановою Головного санітарного лікаря України від 30 липня 2020 року № 42.

15:42 07.08.2020