Рада ухвалила постанову про утворення і ліквідацію районів!

Верховна Рада ухвалила постанову №3650 "Про утворення та ліквідацію районів", якою реформується субрегіональний рівень адміністративно-територіального устрою України і замість наявних 490 районів створюється 136 укрупнених.

08:48 07.08.2020

Заступник голови обласної державної адміністрації  Вадим Чабан спільно з заступником голови районної державної адміністрації Олександром Сушко та головою Горностаївської ОТГ Дмитром Ляхно відвідали ліцей № 1 Горностаївської селищної ради з метою ознайомлення зі станом підготовки  закладів освіти Горностаївської селищної ради до роботи в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

16:56 06.08.2020

04.08.2020 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради проведено  семінар на тему: «Організація харчування дітей та дотримання протиепідемічних заходів у дитячих дошкільних закладах Горностаївської ОТГ»

04.08.2020 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради проведено семінар на тему: «Організація харчування дітей та дотримання протиепідемічних заходів у дитячих дошкільних закладах Горностаївської ОТГ»

04 серпня 2020 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради проведено  семінар – нараду для керівників закладів дошкільної освіти, керівників дошкільних структурних підрозділів закладів загальної середньої освіти та медичних сестер на тему: «Організація харчування дітей та дотримання протиепідемічних заходів у дитячих дошкільних закладах Горностаївської ОТГ».

11:17 05.08.2020

Горностаївський центр зайнятості інформує

"Працюй безпечно" - це проєкт, спрямований на протидію торгівлі людьми. Для тих, хто шукає нову роботу в Україні чи закордоном, проєкт дає відповіді на важливі питання. Як підготуватись до працевлаштування в іншій країні? Як виявити шахраїв, які намагаються обдурити вас під час укладання трудової угоди? І, що робити, коли ви, ваші родичі чи знайомі опинились перед небезпекою потрапляння в трудове рабство? Чи постраждали від торгівлі людьми?

11:03 03.08.2020

Рада ухвалила постанову про утворення і ліквідацію районів!

09:05 31.07.2020

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичноговиховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, проводятьВсеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

11:20 23.07.2020