Дата: від до Скинути

З 01 по 08 грудня 2020 року у закладах освіти Горностаївської селищної ради відбувся тиждень оборонно-спортивної роботи

З метою широкої пропаганди оборонно-масової і фізкультурно-спортивної роботи серед здобувачів освіти, залучення їх до регулярних занять фізичною культурою та спортом, формування почуття патріотизму і мотивації молоді до строкової служби та відзначення Дня Збройних Сил України, з 01  по 08 грудня 2020 року у закладах повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради відбувся тиждень оборонно-спортивної роботи, в рамках якого проведено:

17:05 10.12.2020

08 грудня 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту на платформі Zoom проведено відеоконференцію для директорів закладів загальної середньої освіти

08 грудня 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – відділ освіти) на платформі Zoom проведено відеоконференцію для директорів закладів загальної середньої освіти, на якій розгнянуто питання, що стосуються безпечного функціонування підвідомчих закладів в умовах пандемії, та вирішення поточних питань.

16:48 08.12.2020

У закладах освіти Горностаївської селищної ради з 16 по 20 листопада 2020 року відбувся Тиждень знань безпеки життєдіяльності (далі – Тиждень).

16:58 03.12.2020