28 листопада 2021 року відбувся Міжнародний Фестиваль-конкурс Талантів «Харків Talent Fest-2021»

Дата: 02.12.2021 08:21

Фото без описуФото без описуФото без опису

28 листопада 2021 року відбувся  Міжнародний Фестиваль-конкурс Талантів «Харків Talent Fest-2021»  в якому брали участь вихованці зразкової вокальної студії «Ластівочка» (керівник Заслужений працівник культури України Хоменко Любов Василівна) Центру культури і дозвілля Горностаївської селищної ради. Фестиваль-конкурс організовано об’єднанням фестивальних і продюсерських центрів «Укр-Фест», Творчим об’єднанням «Співучий край», Фестивальним центром «Borzenko records», кіностудією «Borzenko Film», пансіонатом «Вікторія». За підтримки: Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Департаменту реалізації гуманітарної політики ХОДА, Управління освіти і науки ХОДА.

Наші юні таланти підтвердили свою співочу майстерність високими призовими місцями.

Гран-прі конкурсу у своїх вікових категоріях отримали Єлизавета Марухіна та Маргарита Пташенчук, І місце Ксенія Керей, ІІ місце Лілія Лобок і ІІІ місце Каріна Гузь, Софія Фоменкова, Вероніка Марченко, Олександра Мажай.

З метою подальшої підтримки кращих виконавців і колективів проекту, організатори будуть запрошувати їх на участь у престижних гала-концертах і інших музичних проектах, які будуть проходити протягом року у багатьох містах України.

Тож нехай все буде пісня!