Дата: від до Скинути

У закладах освіти з 17 по 23 травня 2021 року проведено заходи, приурочені Тижню безпеки дорожнього руху

У рамках тижня проведено: єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна країна», «Будь помітним на дорозі»; виховні години, години спілкування, практичні та ігрові заняття на теми: «Вивчаємо правила дорожнього руху», «Мій друг – дорожній рух», «Безпека дорожнього руху у моєму житті», «Увага на дорозі – життя у безпеці», «Вивчай та знай дорожні знаки», «Транспорт та його роль в житті людини», «Пішохід як учасник дорожнього руху», «Дорога не вибачає необачних», «Небезпеки на дорогах», «Причини загибелі пішоходів», «Читаємо дорожні знаки», «Правила дорожнього руху. Увага, пішоходе!», «Що потрібно знати, щоб зберегти життя»; вікторини, брейн-ринги, інсценізації, уроки-квести, рухливі ігри, гру-подорож: «Безпека на дорозі», «Увага! Діти на дорозі», «Щоб небезпечних ситуацій уникати, дорожні знаки нам потрібно знати», «Школа світлофора Моргайка», «Стій! Увага! Йди!», «У світі дорожніх знаків»; перегляд тематичних мультфільмів: «Правила дорожнього руху для дітей», «Уроки тітоньки Сови», «Школа вуличних наук»; виставку дитячих малюнків: «Добрий наш друг – знак дорожній», «Мої друзі світлофор та зебра»; оформлення стендів, куточків, експозицій навчальних плакатів з безпеки дорожнього руху: «Увага! Безпечна дорога», «Безпека дитини на дорозі», «Попередження дорожньо-транспортного травматизму».

11:34 26.05.2021