Новини

Дата створення: 13:33 05.07.2018

У Великоблаговіщенському дитячому садочку «Сонечко» пройшов спортивно-розважальний захід «Веселі старти».

До Дня Конституції України в Козаче – Лагерській сільській бібліотеці оформлена книжкова виставка-перегляд "До Конституції-з повагою, до влади-з надією"

Дата створення: 13:52 27.06.2018

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 22 роки тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

До Дня Конституції України бібліотекарі Горностаївської селищної центральної бібліотеки провели годину історії «Від минулого до сьогодення»

Дата створення: 13:49 27.06.2018

Сердечно вітаємо Вас із Днем Конституції України !!!

Дата створення: 10:55 27.06.2018

27 червня в залі засідань районної державної адміністрації відбувся урочистий захід присвячений Дню Конституції України.

Дата створення: 16:03 26.06.2018

14 червня 2018 року в Великоблаговіщенському дитсадку, для дітей молодшої групи, було проведено спортивно-розважальний захід «Дружбу водою не розіллєш».

Для вихованців дитячого садка «Сонечко» та всіх бажаючих жителів села В.Благовіщенка організовано та проведено відео перегляд мультфільму «Фея Вітамінка»

Дата створення: 16:00 26.06.2018

На базі Великоблаговіщенського будинку культури фахівцем із соціальної роботи Шевчик О.В. для вихованців дитячого садка «Сонечко» та всіх бажаючих жителів села організовано та проведено відео перегляд розвиваючого, пізнавально-навчального мультфільму "Фея Вітамінка"

Проведено засідання навчально - методичної ради для заступників директорів з навчальної роботи закладів освіти Горностаївської об’єднаної територіальної громади

Дата створення: 12:17 23.06.2018

22 червня 2018 року  працівниками комунальної  установи «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради Херсонської області» на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради  проведено засідання навчально - методичної ради  для  заступників директорів  з навчальної роботи закладів освіти Горностаївської об’єднаної територіальної громади.

Головне Управління ДСНС України у Херсонській області інформує стосовно лісових пожеж в регіоні та заходів їх запобігання!

Дата створення: 22:03 22.06.2018

Служба порятунку Херсонщини занепокоєна ситуацією, що виникла у природних екосистемах області. Вже цього року 80 разів горів ліс на площі понад 600 га. Найбільшою стала пожежа, що виникла 28-го травня на території Раденського лісництва Олешківського району. Остаточно ліквідувати пожежу вдалося вранці 2-го червня. За цей час вигоріло 580 га лісу, з яких 265 га верхового.