Дата: від до Скинути

З метою національно-патріотичного виховання здобувачів освіти та з нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, у закладах загальної середньої освіти проведено відповідні заходи

З метою національно-патріотичного виховання здобувачів освіти та з нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, у закладах загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради проведено наступні заходи, а саме:

16:24 01.03.2021

Здійснено передача захисних масок для учнів пільгових категорій закладів середньої освіти Горностаївської територіальної громади від БО «Благодійного фонду розвитку «Берегиня»

Горностаївська територіальна громада виступила посередником у передачі захисних масок для учнів пільгових категорій закладів середньої освіти Горностаївської територіальної громади від БО «Благодійного фонду розвитку «Берегиня».

16:38 24.02.2021

З метою вшанування подвигу учасників  Революції гідності і увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, у закладах загальної середньої освіти  проведено відповідні заходи

З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності і увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, у закладах загальної середньої освіти проведено відповідні заходи

З метою національно-патріотичного виховання здобувачів освіти та вшанування подвигу учасників  Революції гідності і увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, у закладах загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради проведено наступні заходи, а саме:

11:28 23.02.2021