Селищна рада зустріла маленьких гостей зі святковими привітаннями

Дата створення: 15:34 26.01.2018

15 січня на честь свята старого Нового року та щедрої вечері з піснями та щедрівками  до будівлі Горностаївської селищної ради завітали вихованці Горностаївського ясла-садочу "Квіточка". Дзвінкий дитячий гомін і спів додав усім святкового настрою. Працівники апарату селищної ради подякували дітлахам та вихователям дошкільного закладу за щирі вітання та вручили солодкі подарунки.

Вокальний гурт "Заспів" подарував святковий настрій працівникам селищної ради

Дата створення: 14:44 05.01.2018

Сьогодні, 5 січня, напередодні Святої Вечері до Горностаївської селищної ради з найкращими побажаннями та пісенними подарункакми завітав колектив вокального гурту "Заспів". Гурт подарував працівникам святковий настрій, побажав  міцного козацького здоров'я, терпіння, процвітання, миру та мирного неба над головою. У знак подяки, селищний голова привітав вокальний гурт з Різдвяними Святами.

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

Дата створення: 09:14 04.01.2018

Традиційно, напередодні Нового року на головній площі селища відбулося святкове відкриття головної новорічної ялинки.На свято завітали дітлахи, їх батьки та всі охочі мешканці. Для них, працівниками районного будинку культури підготовлено та проведено розважально-ігрову програму. До малечі та дорослих звернулись голова Горностаївської районної державної адміністрації Олександр Єрохін та голова Горностаївської об'єднаної територіальної громади Дмитро Ляхно, які привітали присутніх. За традицією, під гучні заклики малечі, головна ялинка спалахнула яскравими кольорам і Дід Мороз та Снігуронька запросили усіх присутніх до святкового хороводу. На святі маленьким жителям селища було вручено святкові солодкі. подарунки.

Відбулася чергова V сесія Горностаївської селищної ради!

Дата створення: 11:19 01.12.2017

29 листопада 2017 року відбулася чергова V сесія Горностаївської селищної ради VІІІ скликання. На порядок денний було винесено 57 питань. Під час проведення сесії було заслухано звіти в.о. старост щодо виконання сільських бюджетів за 9 місяців 2017 року, соціально - економічних програм, було внесено зміни до деяких із них. Також, було розглянуто ряд земельних питань, що стосувалися надання в оренду земельних ділянок та затвердження землевпорядних документацій. Крім того, було заслухані  питання щодо використання та внесення змін до селищного бюджету та соціально - економічної програми. І на завершення, було внесено зміни до структури апарату та штатного розпису Горностаївської селищної ради. Депутати підтримали пропозицію голови Горностаївської ОТГ Дмитра Ляхна про затвердження на посаду заступника селищного голови Сизонця Анатолія Петровича.

День працівників сільського господарства!

Дата створення: 08:57 20.11.2017

Сільськогосподарська галузь для нашої держави завжди була однією з пріорітетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни.

ВІДЕО ПРОЕКТ "ВІДКРИТИЙ МІКРОФОН"

Дата створення: 14:04 27.10.2017

СВЯТО ГОРНОСТАЇВСЬКОЇ СВЯТО-ПОКРОВСЬКОЇ ЦЕРКВИ

Дата створення: 16:26 17.10.2017

У день Покрови Божої Матері Горностаївська Свято-Покровська церква відзначала своє престольне свято. Радість парафіян і гостей розділив високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. Урочисто, з хлібом та сіллю зустрічали горностаївці архієпископа Філарета.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата створення: 16:04 17.10.2017

День захисника України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Святкування 230-ї річниці Дня селища

Дата створення: 13:27 15.09.2017