Новини

Подарунок селищній бібліотеці від народного депутата Верховної ради України VII скликання Миколи Дмитрука

Дата створення: 08:54 25.04.2018

Радісна подія відбулася у комунальній установі «Горностаївська селищна центральна бібліотека»! Радісна, як для працівників, так і для користувачів книгозбірні. У березні надійшли нові книжкові видання з обмінного фонду Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара у рамках державної програми, а вже в квітні знову нові книги і тепер вже від народного депутата Верховної ради України VII скликання Миколи Дмитрука.

Проведено конкурс педагогічної майстерності молодих вихователів «Вихователь року-2018»

Дата створення: 14:33 23.04.2018

Відповідно плану роботи КУ «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області» 20 квітня 2018 року на базі Горностаївського я/с №2 проведено конкурс педагогічної майстерності молодих вихователів «Вихователь року-2018».

Еко-подорож «Довкілля неповторна казка,тож бережи його будь-ласка»

Дата створення: 09:05 23.04.2018

Еко-подорож «Довкілля неповторна казка,тож бережи його будь-ласка»

Відбувся ІІІ обласний фестиваль юних талантів «Зіркова веселка»

Дата створення: 08:57 23.04.2018

«Зіркова  веселка»

Для учнів 5 класу ЗО № 2 бібліотекарі підготували веселу і захоплюючу гру-конкурс «Нам пігулки і мікстуру заміняє фізкультура»

Дата створення: 14:23 20.04.2018

Гра -конкурс «Нам пігулки і мікстуру заміняє фізкультура»

При відділі освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбувся семінар для вчителів предмету «Захисту Вітчизни»

Дата створення: 14:12 20.04.2018

19 квітня 2018 року при відділі освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбувся семінар для вчителів предмету «Захисту Вітчизни» з питань підготовки та проведення навчально-польових зборів юнаків 11-х класів закладів загальної, середньої освіти Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади та І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Приєднались до Всеукраїнської акції "100 років милосерддя"

Дата створення: 15:39 19.04.2018

18 квітня 2018 року комунальні заклади ОТГ «Горностаївський селищний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді"  та «Горностаївська селищна дитяча бібліотека»  приєднались до Всеукраїнської акції "100 років милосерддя".

Проведено літературно-музичний захід на тему: «Солов’їна мова»

Дата створення: 15:37 19.04.2018

У рамках відзначення Шевченківського тижня  комунальним закладом «Селищний будинок дитячої творчості» проведено літературно-музичний захід на тему: «Солов’їна мова», до якого долучився й комунальний заклад «Горностаївський СЦСССДМ».  Фахівець із соціальної роботи Гаврилюк В. розповіла дітям про генія українського народу, великого патріота України - Тараса Шевченка.  Пошана і вдячність наповнюють серця усього людства, бо Кобзар – не тільки співець України, він митець на всі часи, на всі віки для всіх людей на землі. Було згадано нелегке дитинство та доросле життя Тараса Шевченка.

Проведено спільний захід на тему: «Права дитини»

Дата створення: 15:34 19.04.2018

Комунальні заклади ОТГ «Горностаївський селищний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді"  та «Горностаївська селищна дитяча бібліотека» провели спільний захід на тему: «Права дитини», в якому прийняли участь прийомні діти,  діти демобілізованих військових,  діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також діти внутрішньо переміщених родин. В першій частині заходу фахівець із соціальної роботи розповіла, що дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права і обов’язки. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізм реалізації її прав.  Другу частину заходу провели завідувач Горностаївської селищної дитячої бібліотеки Кравченко Н. та бібліотекар Віхрова А. , які на прикладі мультфільмів показали порушення прав дитини. Діти активно обговорювали свої права, що в подальшому житті забезпечить їм соціальний та правовий захист. Підсумували все «солодким столом».