Здійснено передача захисних масок для учнів пільгових категорій закладів середньої освіти Горностаївської територіальної громади від БО «Благодійного фонду розвитку «Берегиня»

Дата: 24.02.2021 16:38

Горностаївська територіальна громада виступила посередником у передачі захисних масок для учнів пільгових категорій закладів середньої освіти Горностаївської територіальної громади від БО «Благодійного фонду розвитку «Берегиня».

Голова благодійного фонду Ірина Зоря передала педагогічним колективам теж приємний подарунок – етнічний календар на 2021 рік. Це дійсно потрібне видання, яке несе в собі етнічно-культурну спадщину українців і популяризує відродження старовинних свят і народних прикмет серед молодого покоління.

Горностаївська громада та керівники закладів освіти висловлюють щиру подяку антикризовому штабу Херсонської області ,швейній фабриці «ANALES», За підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID та Благодійній організації «Благодійному фонду розвитку Берегиня» за допомогу дітям в наданні масок.

Окрема подяка керівництву ХОДА, департаменту реалізації гуманітарної політики за друк Етно календарів і звичайно розробникам цього ексклюзивного видання Художній школі і БО «БФР Берегиня».