З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності і увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, у закладах загальної середньої освіти проведено відповідні заходи
З метою національно-патріотичного виховання здобувачів освіти та вшанування подвигу учасників Революції гідності і увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, у закладах загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради проведено наступні заходи, а саме:
- уроки мужності, звитяги та покласні тематичні бесіди: «Пам’яті Героїв Небесної Сотні», «Герої нашого часу – Небесна Сотня», «Небесній Сотні – слава!», «Гідності хай промінь не згасає», «В душі і пам’яті народу – вони залишились навік», «Пам’ять живе в наших серцях», «Небесна Сотня у наших серцях», «Герої Небесної Сотні в піснях», «Сучасні борці за єдність України», «Герої не вмирають…Просто йдуть..», «Скарані за любов до України», «Вони помирали, щоб жила Україна» (ліцей № 1, Маринський ЗО, Ольгинський ЗО, Славненська філія ліцею № 1, Козаче-Лагерська філя ліцею № 1, ліцей № 2, Червоноблагодатненський ЗО, Горностаївський ЗО, Заводівський ЗО, Маринський ЗО);
- тематичні виставки літератури у бібліотеках: «Небесна Сотня», «Події, що сколихнули світ» (ліцей №1, Славненська філія ліцею № 1, Червоноблагодатненський ЗО, Заводівський ЗО);
- благодійна акція «Лист-побажання воїну» (Горностаївський ЗО);
- інформаційні дайджести та перегляд відеосюжетів: «Зима, що нас змінила», «Молитка за Україну», «Пам’яті Героїв Небесної Сотні», «Небесна Сотня. Юні ангели», «Герої не вмирають», «Люди творять історію. Небесна Сотня» (Ольгинський ЗО, ліцей №1, ліцей № 2, Червоноблагодатненський ЗО, Горностаївський ЗО, Маринський ЗО);
-конкурси малюнків та виготовлення янголів: «Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні», «Ми пам’ятаємо» (Маринський ЗО, Ольгинський ЗО, Заводівський ЗО).
Всі заходи відбувались з максимальним дотриманням вимог карантинних правил.