До уваги мешканців громади

Дата: 02.03.2021 10:56

Оголошення

Горностаївський комбінат комунальних підприємств у відповідності до  затвердженої схеми санітарної очистки селища, рішення виконавчого комітету № 21 від 27.02.2017 року «Про затвердження середньорічних норм накопичення твердого побутового сміття», з метою забезпечення  упорядкування селищного звалища інформує про те що з 01.03.2021 року  розміщення відходів на селищному звалищі (само вивіз сміття на селищне звалище – для осіб що не користуються послугами  централізованого вивозу сміття згідно графіка)  являється обов’язковою платною послугою (5,00 грн. з 1 особи в місяць).  Рахунки на вказану послуги будуть надаватись Горностаївським ККП  разом з  рахунками на водопостачання. Оплату проводити за особовими рахунками та на реквізити  вказані квитанціях на оплату комунальних послуг.

Довідки за телефоном 4-12-87.

Адміністрація ККП