До уваги мешканців громади
Оголошення
Горностаївський комбінат комунальних підприємств у відповідності до затвердженої схеми санітарної очистки селища, рішення виконавчого комітету № 21 від 27.02.2017 року «Про затвердження середньорічних норм накопичення твердого побутового сміття», з метою забезпечення упорядкування селищного звалища інформує про те що з 01.03.2021 року розміщення відходів на селищному звалищі (само вивіз сміття на селищне звалище – для осіб що не користуються послугами централізованого вивозу сміття згідно графіка) являється обов’язковою платною послугою (5,00 грн. з 1 особи в місяць). Рахунки на вказану послуги будуть надаватись Горностаївським ККП разом з рахунками на водопостачання. Оплату проводити за особовими рахунками та на реквізити вказані квитанціях на оплату комунальних послуг.
Довідки за телефоном 4-12-87.
Адміністрація ККП