Вітаємо переможців!

Дата: 25.02.2021 14:39

З листопада 2020 року по січень 2021 року проходив І (заочний) етап конкурс сценаріїв та методичних розробок виховних заходів «Перлина натхнення» серед педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Участь прийняло 9 педагогічних працівників (11 робіт) з чотирьох закладів повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради (ліцей № 1, Козаче-Лагерська філія ліцею №  1, Ольгинський ЗО, Горностаївський ЗО). Всі роботи були надіслані на розгляд обласної комісії.

У різних номінаціях кращі роботи нагороджені дипломами:

І місця:

-  Чуча Олена Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Козаче-Лагерської філії ліцею № 1, за квест з безпеки дорожнього руху на тему: «Правила дорожні знай – в ДТП не потравляй!»;

- Турчин Оксана Анатоліївна, педагог - організатор Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти, за  виховну годину з національно – патріотичного виховання на тему: «Ольгине – мій рідний краю»;

- Федорук Сергій Олександрович, вчитель фізичної культури та захисту України Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти,  за свято спорту і розваг з національно – патріотичного виховання на тему: «Нумо, хлопці!»;

- Пастушук Альона Віталіївна, вчитель початкових класів Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти, за виховний захід з екологічного виховання на тему: «Зимуючі птахи».

ІІ місце:

- Мазурик Ольга Вікторівна, вихователь групи подовженого дня  Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти, за свято Стрітення з національно – патріотичного виховання на тему: «Благослови, мати, весну закликати!».

Відділ освіти, культури, молоді та спорту дякує всім педагогічним працівникам  за участь у конкурсі та бажає і надалі наснаги, творчих взлетів і плідної роботи у Вашій праці.