Горностаївська об'єднана територіальна громада розпочала стратегуватись

Дата створення: 08:38 05.04.2019

03.04.2019 року відбулося засідання робочої групи щодо розробки стратегії Горностаївської ОТГ. Засідання розпочали з обговорення питань державної політики у сфері підвищення конкурентоспроможності та розвитку регіонів. Олександра Фадєєва нагадала присутнім, що повноваження місцевих рад після децентралізації полягають, у тому числі, в реалізації місцевих ініціатив, управлінні власним бюджетом та впровадженні власної політики з місцевого розвитку:

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради

Дата створення: 14:39 04.04.2019

03 квітня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради. На початку засідання селищний голова Дмитро Ляхно привітав з днем народження поважну людину, яка користується великою повагою серед мешканців Великоблаговіщенського старостинського округу – Павлюченкову Людмилу Вікторівну, побажавши міцного здоров’я, щастя і благополуччя у родині.

Весела карусель "З жартівливої скриньки дідуся Остапа"

Дата створення: 08:24 04.04.2019

1 квітня, до Дня сміху, в селищній дитячій бібліотеці було проведено веселу карусель "З жартівливої скриньки дідуся Остапа",яка тривала протягом усього дня. Захід відвідали діти різних вікових категорій. Звучали гуморески та байки П.Глазового, Г.Бойка , Л.Глібова, Є. Гребінки, С.Руданського, О.Вишні, у виконанні юних читачів бібліотеки. А ще , діти з великою насолодою, грали в ігри гарного настрою: «Так» чи «Ні» та «Ми теж», розповідали жарти зі шкільного життя. Для заохочення користувачів бібліотеки до читання – презентовано комікс виставку «Смішинки-іскринки з веселої скриньки».

Книжкова виставка „Гірким сміхом своїм засміюсь”

Дата створення: 08:22 04.04.2019

У селищній дитячій бібліотеці діє книжкова виставка „Гірким сміхом своїм засміюсь”, присвячена 210-й річниці від дня народження Миколи Васильовича Гоголя.

У Новоолешківській сільській бібліотеці-філії відбулося свято гумору

Дата створення: 14:20 02.04.2019

1 квітня у Новоолешківській сільській бібліотеці-філії відбулося свято гумору, свято гарного настрою, свято позитиву Сміхтайм "Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх". Під час заходу присутні разом з бібліотекарем (Кондратюк Т. М.) аналізували негативні риси поведінки, в гумористичній формі висвітлювали різноманітні проблеми життя та отримали позитивні емоції від гумористичного дійства.

У бібліотеках Горностаївської ОТГ поповнено книжковий фонд новими надходженнями художньої літератури

Дата створення: 15:26 01.04.2019

В бібліотеках Горностаївської ОТГ радісна новина!

Проведено перше засідання Молодіжної ради

Дата створення: 15:13 29.03.2019

29 березня  2019 року при селищному голові Ляхну Д.В. за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – Крижановської В.В. та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради – Кирпоти В.Я., проведено перше засідання Молодіжної ради (далі-Рада). Члени Ради ознайомились з Положенням про молодіжну раду при Горностаївській селищній раді, затвердженим рішенням XVII сесії селищної ради  від 27.02.2019 року №788, та розглянули організаційні питання щодо її роботи.

Відбулись районні змагання «Тато, мама і я - спортивна сім’я»

Дата створення: 16:45 27.03.2019

Вітаємо переможців!