Новини

Козачелагерською сільською бібліотекою – філією з учнями 5 – 8 класів проведено пізнавально – ігрову програму «Здоров’я не купиш – його розум дарує»

Дата створення: 10:13 15.04.2019

7 квітня до Всесвітнього дня здоров’я Козачелагерською сільською бібліотекою – філією (бібліотекар Т.Чміль)  з учнями 5 – 8 класів Козачелагерського ЗО проведено пізнавально – ігрову програму «Здоров’я не купиш – його розум дарує». Мета заходу: поглибити знання дітей про здоров’я,  сформувати свідоме ставлення до здоров’я, виховувати у дітей бажання вести здоровий спосіб життя.

Горностаївська ОДПІ інформує

Дата створення: 13:06 11.04.2019

Відбулося засідання атестаційної комісії при відділі освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради

Дата створення: 10:55 11.04.2019

09 квітня 2019 року відбулося засідання атестаційної комісії при відділі освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – Атестаційна комісія ІІ рівня).

До Всесвітнього дня здоров’я з учнями 7 – х класів Горностаївського ЗО №1 проведено цикл заходів “ «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»

Дата створення: 16:05 10.04.2019

У Горностаївській селищній центральній бібліотеці до Всесвітнього дня здоров’я  з учнями 7 – х класів Горностаївського ЗО №1 проведено цикл заходів “ «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».  Метою якого є формування умов для оздоровчої рухової активності та здорового способу життя громадян,  як найвищої соціальної цінності в державі.

На базі відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради проведено робочу нараду щодо організації оздоровчої кампанії у 2019 році

Дата створення: 14:32 10.04.2019

10 квітня 2019 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради проведено робочу нараду щодо організації оздоровчої кампанії у 2019 році за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів (Крижановська В.В.), представників Горностаївського районного управління ГУ ДПСС в Херсонській області (Колісник В.В., Шарко Л.Б.), відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (Кирпота В.Я., Півень К.С.), комунальної установи «Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти» (Єрьомін С.В., Ліпницька Л.І.). На нараді розглянуті заходи, спрямовані на збереження і зміцнення здоров’я дітей, забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь, організації належної підготовки систем життєзабезпечення дитячих пришкільних таборів до початку оздоровчого сезону 2019 року.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2019"

Дата створення: 11:27 10.04.2019

«Читати – це модно, сучасно і прекрасно!». Під таким гаслом, на базі Горностаївської селищної  бібліотеки для дітей,  09 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2019" для учнів

Профорієнтаційна робота фахівців Горностаївської районної філії центру зайнятості

Дата створення: 10:54 09.04.2019

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги залежить багато чого, а саме: як складеться життя потім.