Новини

05 грудня 2018 року відбувся спільний захід на тему: «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству на рівні територіальної громади»

Дата створення: 13:52 06.12.2018

05  грудня 2018 року відбувся спільний захід на тему: «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству на рівні територіальної громади»  за  участі  методиста  з  психологічної  служби комунальної установи «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради  Кіщук Я.О., старшого інспектора Горностаївсього районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області, майора внутрішньої служби  Костюк  Н.М, заступника директора – начальника  відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Горностаївської  селищної ради Херсонської області», заступника голови міжвідомчої робочої групи Сагайдак О. М., начальника служби  у справах дітей Горностаївської районної  державної адміністрації Струмецької Т.В., головного спеціаліста з питань сім’ї та гендерної політики Управління праці та соціального захисту населення Горностаївської районної державної адміністрації Сагайдак А.О., інспектора з ювенальної превенції Горностаївського відділу поліції Баюк Г.С. та заступника начальника відділенння поліції Стрижеуса О.А.

Зустріч з жителями Червоноблагодатненського старостинського округу

Дата створення: 10:47 06.12.2018

05.12.2018 року голова Горностаївської ОТГ Ляхно Д.В. разом з керівниками служб району та в.о. старости Гудзоватим В.Й. провели зустріч з жителями Червоноблагодатненського старостинського округу. У ході зустрічі порушувалися важливі питання життєдіяльності старостинського округу, які потребують вирішення. Під час зустрічі громадяни отримували відповідні консультації та роз’яснення. У підсумку всі залишилися задоволеними та жителі висловили подяку за всебічну підтримку.

30.11.2018 року на базі Горностаївського ЗО № 1 відбувся другий день зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Вчитель інклюзивного класу»

Дата створення: 14:26 04.12.2018

30 листопада 2018 року на базі Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради Херсонської області відбувся другий день зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Вчитель інклюзивного класу» (конкурсні випробування: «Урок», «Методичний практикум»).

29.11.2018 року на базі Великоблаговіщенського закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбувся семінар – практикум для вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Сучасні підходи до формування логіко – математичної компетентності дошкільників»

Дата створення: 13:20 30.11.2018

29 листопада 2018 року на базі  Великоблаговіщенського  закладу дошкільної освіти «Сонечко» Горностаївської селищної ради  відбувся семінар – практикум для вихователів закладів дошкільної освіти Горностаївської селищної ради на тему: «Сучасні підходи до формування логіко – математичної  компетентності дошкільників».

29 листопада 2018 року проведено Конкурс за номінацією «Вчитель інклюзивного класу»

Дата створення: 16:55 29.11.2018

На базі  Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради продовжується проведення   конкурсу «Учитель року – 2019».

Протокол громадських слухань з питання розроблення містобудівної документації внесення змін до генерального плану смт. Горностаївка

Дата створення: 14:24 29.11.2018

Горностаївська селищна рада оприлюднює протокол громадських слухань з питання розроблення містобудівної документації внесення змін до генерального плану смт. Горностаївка, які відбулись 16  листопада 2018 року.

Вшанування пам'яті жертв Голодомору у бібліотеках Горностаївської ОТГ

Дата створення: 15:00 28.11.2018

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Головне у діяльності бібліотек Горностаївського ОТГ по відзначенню 85 річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв – донести правду сучасникам про цю трагедію. До роковин Голодомору в Новоолешківській сільській бібліотеці проведена година - реквієм «Палає пам’яті свіча», для учнів 1 – 5 – х класів. У ході заходу, бібліотекар Кондратюк Т.М. розповіла про трагедію українського народу. Присутні прослухали свідчення з книги – меморіалу «Голод 1933» та ознайомились з тематичною виставкою «Страта голодом». У виконанні Тетяни Навалової прозвучав авторський вірш «Дивний сон». Присутні та гості заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять мільйонних жертв Голодомору 1932-1933 років та запалили «Свічку пам’яті». До дня пам’яті жертв голодомору в Маринській сільській бібліотеці організовано книжкову виставку – реквієм «А так хотілося хліба…». На виставці представлено документи, фотографії та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль спричинені тоталітарним режимом. 24 листопада до 85 річниці Голодомору в Україні у Козачелагерській сільській бібліотеці організовано виставку - реквієм «Схилімо голови в скорботі» і проведено годину пам’яті та скорботи «Сльоза пекучої пам’яті».  Козачелагерська сільська бібліотека долучилася до Всеукраїнської акції «Запали свічку…» пам’яті жертв голодомору. Вшанування жертв голодомору – це воскресіння нашої пам’яті. Пам‘ять про знищених і невинно убієнних має об’єднати у великій скорботі всіх, хто любить Україну, незалежно від національності і мови спілкування, віросповідання чи місця проживання – тобто весь український народ.

Дата створення: 14:50 28.11.2018

27 листопада 2018 року пройшов всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2019», номінація «Захист Вітчизни».