Новини

Для школярів 1-4 класів всіх закладів освіти громади організовано перегляд дитячого мюзиклу «Вовк та семеро козенят на новий лад»

Дата створення: 11:20 20.12.2018

За ініціативи селищного голови Ляхна Дмитра Валерійовича, 19 грудня 2018 року о 13.00 годині, у Горностаївському селищному Будинку культури до Дня Святого Миколая, для школярів 1-4 класів всіх закладів освіти громади  організовано перегляд дитячого мюзиклу «Вовк та семеро козенят на новий лад», який підготували працівники Будинку культури та здобувачі освіти Горностаївського  ЗО № 1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.

13 грудня відзначається велике зимове свято - Андрія Первозваного

Дата створення: 15:59 19.12.2018

З давніх – давен наша Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. Кожен хто не черствий душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини повертається до традицій свого народу. Одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди, було велике зимове свято  - Андрія Первозваного, яке відзначається 13 грудня.

Миколай іде – Різдво веде!

Дата створення: 11:44 19.12.2018

Всім відомо, що  з дня Чудотворця  Миколая  розпочинаються  новорічні  свята.  А для  того, щоб піймати  цей  новорічний  настрій,  діти  музичної школи  показали  свої  таланти.

18 грудня 2018 року у актовій залі Будинок дитячої творчості проведено захід, присвячений відзначенню учасників І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Дата створення: 11:41 19.12.2018

18 грудня 2018 року у актовій залі комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» проведено захід, присвячений відзначенню учасників І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (далі – Конкурс).

18 грудня 2018 року відділом освіти спільно з КУ «Методичний кабінет» проведено нараду для директорів закладів освіти

Дата створення: 11:37 19.12.2018

18 грудня 2018 року  відділом освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – відділ освіти)  спільно з комунальною установою «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради  Херсонської  області» проведено нараду для директорів закладів дошкільної,  загальної середньої та позашкільної освіти Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади.