Новини

Завершився другий день І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» у номінації «Початкова освіта»

Дата створення: 15:39 29.11.2019

29 листопада 2019 року завершився другий день І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» (далі – Конкурс) у номінації «Початкова освіта» на базі ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області.

Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова освіта»

Дата створення: 08:28 29.11.2019

28 листопада 2019 року на базі ліцею №  1  Горностаївської селищної ради стартував І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (далі – Конкурс)  в номінації «Початкова освіта».

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради

Дата створення: 15:06 28.11.2019

28 листопада 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради, головуючим якого був заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Анатолій Сизонець.

На базі Ольгинського закладу освіти відбулося методичне об’єднання вчителів початкової ланки з теми: «Формування життєвої компетентності молодших школярів через інтеграцію навчальних предметів»

Дата створення: 16:03 27.11.2019

27 листопада 2019 року на базі Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради відбулося методичне об’єднання  вчителів початкової ланки з теми: «Формування життєвої компетентності молодших школярів через інтеграцію навчальних предметів».

За інформацією Херсонського обласного центру зайнятості

Дата створення: 13:13 27.11.2019

Більше 250 осіб з інвалідністю знайшли роботу за допомогою спеціалістів Херсонської обласної служби зайнятості За допомогою у сприянні працевлаштуванню до служби зайнятості звертаються усі без винятку категорії громадян, і це не випадково, адже це дійсно сучасна установа європейського зразка, де команда спеціалістів працює на підвищення конкурентоспроможності громадян та їх працевлаштування.

Онишко Т.С., вчителя хімії ліцею № 1 визначено переможцем у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Хімія»

Дата створення: 16:57 26.11.2019

26 листопада 2019 року Онишко Тетяна Сергіївна, вчитель хімії ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області, продовжила участь  у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (далі – Конкурс) у номінації «Хімія», який відбувся на базі Нижньосірогозького закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради.

Відбувся молебень за невинно загиблими під час Голодомору в Україні 1932-1933 років

Дата створення: 09:43 26.11.2019

23 листопада 209 року в храмі Свято-Покровської церкви в смт.Горностаївка відбувся молебень за невинно загиблими  під час Голодомору в Україні  1932-1933 років. В спільній молитві за  жертвами  Голодомору прийняли участь працівники Горностаївської селищної ради та працівники бюджетних установ та організацій селища.

У Козачелагерській сільській бібліотеці експонується книжкова виставка - реквієм: «Голодомор – злочин без кари»

Дата створення: 14:46 25.11.2019

З 20 по 25 листопада в Козачелагерській сільській бібліотеці для шановних читачів експонується книжкова виставка - реквієм: «Голодомор – злочин без кари». На виставці представлені документи, фотографії та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль, спричинені тоталітарним режимом. Бібліотекарем Чміль Т.В. проведено годину пам’яті: «Зроніть сльозу за тими, хто не зріс, що мали зватись гордо – українці».