Новини

Для читачів книгозбірні організовано книжкову виставку «22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни"

Дата створення: 08:48 24.06.2019

Це на світанку сталося колись: Стривожений, із муками і жалем Світ стрепенувся, кров'ю вмить заливсь, Залився болем, плачем, жалем.

З нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулося покладання квітів до пам’ятника «Жертвам фашизму» та «Обеліск»

Дата створення: 12:29 21.06.2019

21 червня 20019 року відбулося покладання квітів до пам’ятника « Жертвам фашизму» та « Обеліск» з нагоди  Дня  скорботи та  вшанування  пам’яті жертв війни в Україні. Квіти поклали голова Горностаївської ОТГ Ляхно Д.В., голова Горносиаївської райдержадміністрації Єрохін О.С., голова районної ради Карпеченко С.Г. , голова районної ради ветеранів Стаднік С.І та працівники бюджетних установ району і  Горностаївської селищної ради.

Хто такі кар'єрні радники?

Дата створення: 09:56 20.06.2019

У книжковому садку ми вітаєм дітвору - бібліогостини

Дата створення: 17:15 18.06.2019

Літо — це саме та пора, коли варто набиратися нових вражень, активно відпочивати, гуляти на свіжому повітрі, пізнавати світ і себе в цьому світі. Інколи поєднати це все часом буває непросто, але нічого немає неможливого разом із дитячою селищною бібліотекою. Адже її працівники намагаються, щоб дітки не тільки оздоровилися за канікули, запаслись енергією, а й максимально розширили світогляд, збагатили себе новими знаннями та незабутніми враженнями.

Дата створення: 16:46 13.06.2019

Турбота про людей - одне з пріоритетних завдань громади,  тому  12 червня 2019 року проведений зліт членів профспілки Горностаївської селищної ради під девізом «Профспілка об’єднує», який уже став традиційним та проводиться другий рік поспіль.