26 лютого 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата створення: 15:35 27.02.2019

26 лютого 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради. На засіданні виконкому було розглянуто 29 питань. Заслухано та взято до відома інформацію заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів про виконання 9 селищних програм за 2018 рік, зокрема програми економічного, соціального та культурного розвитку селищної ради, видатки якої становлять по запланованим заходам за відповідний період на загальну суму 12445309 грн.. Схвалений звіт з виконання селищного бюджету за 2018 рік, де зазначено, що прибуткова частина загального фонду бюджету виконана  на 106,4 %, прибуткова частина загального фонду бюджету по власних та  закріплених доходах виконана на 118,4 %.

Відбулася ХІІІ Всеукраїнська краєзнавча історико-філософська конференція «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»

Дата створення: 15:45 22.02.2019

З 20 по 22 лютого 2019 року у місті Харків на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася ХІІІ Всеукраїнська краєзнавча історико-філософська конференція «Пізнай себе, свій рід, свій нарід».

Проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці для працівників Горностаївської ОТГ

Дата створення: 15:33 22.02.2019

22 лютого 2019 року на базі Горностаївського ЗО № 1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці ТОВ «Херсонський навчально-курсовий комбінат «Професіонал» для працівників Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади (61 чол.), із них:

ЇХ ДУХ НЕЗЛАМНИЙ І БЕЗСМЕРТНИЙ ПОДВИГ НАКРЕСЛИВ ШЛЯХ ДО МИРНОГО ЖИТТЯ

Дата створення: 17:07 21.02.2019

20 лютого 2019 року в Україні вшанувановують подвиг учасників Революції гідності та  Героїв Небесної Сотні. З нагоди цієї дати здобувачами освіти Козаче-Лагерського закладу початкової, базової середньої освіти імені Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С. Горностаївської селищної ради проведено лінійку-реквієм «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя».

У комунальному закладі «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» проходив Тиждень педагогічної майстерності

Дата створення: 17:05 21.02.2019

З метою підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, впровадження в практику роботи педагогічного колективу позашкільного закладу інноваційних технологій, елементів особистісно-зорієнтованого навчання, поширення досвіду роботи, ознайомлення із системою роботи молодих педагогів з 11 по 15 лютого 2019 року у комунальному закладі «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» проходив Тиждень педагогічної майстерності.

День Державного Герба на логопедичних заняттях в Козаче-Лагерських та Славненському закладах освіти

Дата створення: 16:58 21.02.2019

Герб - це знак, своєрідний ключ до історії сім'ї, міста, національного утворення держави. Це пам'ятка духовної культури. У гербі у вигляді знаків втілюються реальні події, суспільні явища, ідеологія та світосприймання.

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість

Дата створення: 16:15 20.02.2019

А український дух – ординцям не убити, Народ наш був і є – в нас європейська путь!.. Бринить життя струна; весна, і зійде жито. Й герої серед нас, бо в пам’яті живуть!