Дата: від до Скинути

МЕНЮ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ МАЄ ВІДПОВІДАТИ СТАНДАРТАМ БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ – ПРО ЦЕ ЗАЗНАЧАЛИ НА СПІЛЬНІЙ НАРАДІ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ТА ОСВІТЯНИ ГРОМАДИ

Із 1 січня поточного року у закладах освіти Горностаївської селищної ради організація харчування відбувається відповідно до нових стандартів. Оновлене меню розподіляється на тижневе та сезонне. Наразі маємо меню зимове - діти вже мали змогу спробувати страви. На часі – складання меню весняного, бо ж уже з березня на столах учнів та дошкільнят мають з’явитися сезонні овочі. Особливості складання та погодження весняного меню обговорили того тижня на семінар-нараді працівники Горностаївського управління Держпродспоживслужби, відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради та директори з медичними сестрами закладів освіти громади.

17:09 07.02.2022