22 квітня - Всесвітній день Землі

Дата створення: 10:28 24.04.2019

Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем. Саме цього дня кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево.

Презентація роботодавця

Дата створення: 14:28 22.04.2019

Для швидкого та якісного укомплектування вільних робочих місць, днями для мешканців смт Горностаївка, і безробітних, які перебувають на обліку в Горностаївській районній філії Херсонського ОЦЗ, і зайнятого населення, фахівцями філії було проведено презентацію роботодавця – ПрАТ «Чумак». Це підприємство є виробником харчових продуктів. Виробляє кетчупи, соуси, майонези, томатну пасту, соки, консервовані овочі, макаронні вироби та смажене насіння,  тому продукція користується попитом як в Україні так і далеко за її межами.

Проведено семінар для вчителів предмету «Захист Вітчизни» з питань підготовки та проведення навчально-польових зборів юнаків 11-х класів закладів освіти

Дата створення: 16:56 18.04.2019

Військово-патріотичне виховання є складовою системи національного виховання, що передбачає  формування у здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, підвищення престижу військової служби, розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Української держави і служби у Збройних силах України.

На базі Великоблаговіщенського ЗО відбулося методичне об’єднання вчителів іноземної мови

Дата створення: 16:52 18.04.2019

18 квітня 2019 року на базі Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради  відбулося методичне об’єднання  вчителів іноземної мови.

Горностаївська селищна рада інформує

Дата створення: 14:39 18.04.2019

Увага! Вакансія!

Дата створення: 11:08 16.04.2019

Пасха для солдата

Дата створення: 13:59 15.04.2019

Напередодні великого християнського свята Великодня заклади загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради долучилися до акції «Пасха для солдата». Здобувачами освіти було зібрано продукти харчування, медикаменти, малюнки та обереги.

Дата створення: 13:15 15.04.2019

15 квітня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради. На засіданні виконкому було розглянуто 11 питань.