Новини

Тиждень оборонно-спортивної роботи в Козаче-Лагерському закладі загальної середньої освіти імені Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С.

Дата створення: 16:34 13.12.2018

З метою широкої пропаганди оборонно-масової і фізкультурно-спортивної роботи серед здобувачів освіти, залучення їх до регулярних занять фізичною культурою та спортом, формування почуття патріотизму і мотивації молоді до строкової служби та відзначення Дня Збройних Сил України в Козаче-Лагерському ЗО пройшов тиждень оборонно-спортивної роботи.

ШОУ ТАЛАНТІВ

Дата створення: 16:33 13.12.2018

Україна багата талановитими людьми, які своєю працею звеличують її. Це композитори і вчені, літератори і художники, співаки та інженери... І привели їх до вершин слави наполеглива праця та дитячі зіркові мрії.

6 грудня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №2 Горностаївської селищної ради відбувся семінар – практикум на тему «Шляхи оптимізації роботи з мовленнєвого розвитку дошкільників»

Дата створення: 09:55 11.12.2018

6 грудня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №2 Горностаївської селищної ради відбувся семінар – практикум  на тему        «Шляхи оптимізації  роботи з мовленнєвого розвитку дошкільників».

Дата створення: 09:12 10.12.2018

6 грудня 2018 року в залі засідань Горностаївської селищної ради відбулися урочистості та святковий концерт, присвячений Дню волонтера, Дню Збройних Сил України та Дню місцевого самоврядування України.