Новокаховський міжрайонний відділ УСБУ в Херсонській області повідомляє

Дата створення: 15:56 13.06.2019

З метою недопущення дестабілізації ситуації та терористичних проявів в регіоні, а також для забезпечення громадської безпеки напередодні відзначення православних свят протягом червня місяця поточного року Новокаховський міжрайонний відділ Управління Служби безпеки України в Херсонській області доводить до відома керівників установ та підприємств, місцевих мешканців пам'ятку щодо характерних ознак вибухового пристрою та першочергових дій у разі його виявлення.

«Пушкінські казки-яскраві,як сни»

Дата створення: 11:18 13.06.2019

Край лукомор'я дуб зелений, І золотий ланцюг на нім: Щодня, щоночі кіт учений На ланцюгу кружляє тім...

До відома фермерів Херсонської області

Дата створення: 08:21 11.06.2019

До Козачелагерської сільської бібліотеки на «День читача» завітали діти з пришкільного табору «Козачата»

Дата створення: 15:00 07.06.2019

7 червня до Козачелагерської сільської бібліотеки на «День читача» завітали діти з пришкільного табору «Козачата». Метою заходу є привернення уваги дітей до книги та читання, розвиток інтересу до читання, підтримання авторитету читаючої дитини. Бібліотекар Чміль Тетяна приготувала безліч цікавих заходів: ерудит – гра «Найрозумніший», конкурс літературних фантазій, фотосесія читачів, психологічна гра «Давайте знайомитися» та перегляд відеофільму. Маленькі гості бібліотеки долучилися до акція «Подаруй бібліотеці книгу».

До Заводівської сільської бібліотеки завітали діти з табору відпочинку "Сонечко"

Дата створення: 14:14 06.06.2019

5 червня до Заводівської сільської бібліотеки завітали діти з табору відпочинку "Сонечко". Бібліотекар Чхайло Ліана для маленьких гостей провела бесіду про книги "Книга вчить, як на світі жить". Під час зустрічі діти переглянули дитячі книги , журнали, розгадували кросворди та розфарбовували розмальовки.

Маленькі гості завітали до Великоблаговіщенської сільської бібліотеки

Дата створення: 11:42 06.06.2019

5 червня до Великоблаговіщенської сільської бібліотеки завітали вихованці дитячого садка "Сонечко". Бібліотекар Шпонька Наталія провела бібліотечний екскурс та ознайомила дітей з правилами користування бібліотеки. Маленькі гості бібліотеки переглянули дитячі книги та журнали