Новини

Проведено семінар-навчання відповідальних осіб за організацію та проведення оздоровчої кампанії 2019 року на базі закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 17:13 13.05.2019

13 травня 2019 року працівниками відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради проведено семінар-навчання  відповідальних осіб за організацію та проведення оздоровчої кампанії 2019 року на базі закладів загальної середньої освіти. Були присутні: начальники таборів, медичні працівники, комірники та кухарі.

День матері

Дата створення: 12:14 11.05.2019

Шановні матері!

Дата створення: 14:44 08.05.2019

07 травня 2019 року в Горностаївському СБК відбувся прем’єрний показ патріотичних фільмів Спілки молодих кінематографістів України  про події в зоні АТО 2014-2015 років та долі людей, які проживають на цій території.

Для учнів 7 – х класів Горностаївського ЗО №1 проведено годину пам’яті «Перегортає пам'ять сторінки»

Дата створення: 13:43 08.05.2019

Пам'ять. Це не просто частина історії. Пам'ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам'яті наших дідів, батьків і старших братів, пам'яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам'яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам'яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна,  бібліотекарями Горностаївської селищної центральної бібліотеки О.Жигун та С.Чістік для учнів 7 – х класів Горностаївського ЗО №1 (класний керівник Л.В.Маринко та Т.А.Жиденко) проведено годину пам’яті «Перегортає пам'ять сторінки».

Святкування 74-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні

Дата створення: 09:08 08.05.2019

Горностаївською селищною радою на святкування 74-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні  передбачено  84,9 тис.грн. Головою громади вручено 42 подарункових  наборів ветеранам війни та дітям війни по всім старостинським округам на суму близько 8 тис.грн.  На придбання вінків, корзин та квітів  до пам’ятних місць часів Другої світової війни  виділено 12,5 тис.грн.

07 травня 2019 року проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 16:18 07.05.2019

З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу та формування навичок здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів, відділом освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради  спільно з КУ «Методичний кабінет» проведено  07 травня 2019 року І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі  - Гра).

Вітаємо переможців!!

Дата створення: 16:47 06.05.2019

Дорогами бойової слави

Дата створення: 16:42 06.05.2019

06 травня 2019 року традиційно відбулася поїздка по шляхам бойової слави, де проходили кровопролитні бої за Нікопольський плацдарм. З смт.Горносаївка виїхала  делегація від Горностаївської районної та селищної ветеранських організацій  разом з керівниками Горностаївської райради, райдержадміністрації та Горностаївської ОТГ. Члени делегації також відвідали могили з покладанням квітів загиблих воїнів АТО Білого Дениса, Скупейка Артема, Олексія, Шешені Вадима та Сергія Горо.