Новини

Вперше з концертом до Горностаївської громади 25 січня 2019 року завітає запальний гурт "Лісапетний батальйон"!!!

Дата створення: 20:37 27.12.2018

Запрошуємо всіх бажаючих мешканців громади та району незабутньо провести час з позитивним настроєм разом з нашими відомими гостями!

26 грудня 2018 року на базі відділу освіти селищної ради відбулось засідання членів журі І етапу огляду-конкурсу на кращий фільм, відеоролик фізкультурно-спортивного спрямування «Країна майбутнього»

Дата створення: 16:34 26.12.2018

26 грудня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбулось засідання членів журі  І етапу огляду-конкурсу на кращий фільм, відеоролик фізкультурно-спортивного спрямування «Країна майбутнього» Херсонської області у 2018-2019 навчальному році» (далі – огляд–конкурс).

На базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної радаи відбулося засідання комісії І етапу Всеукраїнського огляду музеїв при закладах загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради

Дата створення: 08:04 22.12.2018

21 грудня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної радаи відбулося засідання комісії І етапу Всеукраїнського огляду музеїв при закладах загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради (далі – Огляд).

21 грудня 2018 року відбулася чергова 16 сесія Горностаївської селищної ради

Дата створення: 14:20 21.12.2018

21 грудня 2018 року відбулася чергова 16 сесія Горностаївської селищної ради, на якій основними питаннями було затвердження бюджету громади на наступний рік та визначення основних пріоритетних напрямків  розвитку Горностаївської ОТГ в 2019 році. Апаратом селищної ради підготовлено для розгляду депутатами  проекти програм різного спрямування. Для визначення заходів кожної програми та напрямків розвитку було враховано бюджетні запити всіх старостинських округів та комунальних установ Горностаївської селищної ради.

У Горностаївському ЗО №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. розпочато цикл Новорічних та Різдвяних свят

Дата створення: 13:47 21.12.2018

Яскраві вистави представив хореографічний колектив "Перлина" , керівник педагог-організатор закладу Савченко С.В.       Для здобувачів освіти  початкових класів - новорічна казка "Наречена для Кощія".       Для 5-7 класів - "Ліга сміху", керівник Ляшко Н.А.       Для старшокласників - "Новорічний карнавал".

Дата створення: 14:11 20.12.2018

20 грудня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради. На засіданні виконкому було розглянуто 23 питання. Схвалено 10 проектів селищних програм на 2019 рік з різних галузей, в тому числі програму економічного, соціального та культурного розвитку  Горностаївської  селищної  ради  на 2019 рік.

Грудень на санчатах грає,з Миколаєм поспішає - літературна скринька

Дата створення: 11:22 20.12.2018

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. А ще  день Святого Миколая  - найулюбленіше, найвеселіше дитяче свято. Діти чекають на свято цілий рік і мріють про чудові подарунки.