Дата: від до Скинути

17.02.2022 року, на територію Козачелагерського  старостинського округу Горностаївської селищної ради Херсонської області, робочою групою з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення Горностаївської селищної ради Херсонської області

17.02.2022 року, на територію Козачелагерського старостинського округу Горностаївської селищної ради Херсонської області, робочою групою з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення Горностаївської селищної ради Херсонської області

17.02.2022 року, на територію Козачелагерського  старостинського округу Горностаївської селищної ради Херсонської області, робочою групою з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення Горностаївської селищної ради Херсонської області, в складі: директора Горностаївської філії Херсонського обласного центру зайнятості Сулімовської А.М., старшого державного інспектора  Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Діденко С.В., старшого державного інспектора  Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ганзюк С.Н.,  головного спеціаліста фінансового відділу Горностаївської селищної ради Херсонської області   Ганзюк С.В. здійснено виїзд з метою обстеження  суб’єктів господарювання, що зареєстровані або діють на території Козачелагерського  старостинського округу Горностаївської селищної ради Херсонської області, щодо дотримання нормативно-правових актів у сфері праці та зайнятості населення, з метою виявлення фактів використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин та декларування доходів отриманих фізичними особами в 2021 році. В ході обстеження чотири суб’єкти господарювання надали документи, що підтверджують їх легальну діяльність, власники чотирьох торгових об’єктів знаходилися за межами території Козачелагерського старостинського округу Горностаївської селищної ради Херсонської області  та було прийнято 32 декларацій «Про майновий стан та доходи громадян».

08:59 18.02.2022