Дата: 20.09.2021 09:35

12 вересня 2021 року відбувся відкритий фестиваль народної творчості «Душа півдня», що проходив цього року у селі Великі Копані. Фестиваль підготований та проведений зусиллями Херсонського обласного Центру народної творчості за підтримки Херсонської обласної ради.

Народний ансамбль народної пісні «Заспів» Центру культури та дозвілля Горностаївської селищної ради взяв участь у гала-концерті фестивалю та нагороджений Дипломом Херсонського обласного Центру народної творчості.

За участь у обласній культурно-мистецькій акції «Заквітчаймо Україну рушниками!» майстриня-вишивальниця Моток Надія Андріївна нагороджена Грамотою Херсонського обласного Центру народної творчості.

Також наші учасники отримали Подяку голови Херсонської обласної ради. Тож побажаємо нашим майстрам народного співу та декоративно-ужиткового мистецтва подальших успіхів та творчого натхнення!