Сторінка на стадії наповнення

Інформація для власників ВРХ

Дата створення: 09:40 20.03.2018

Горностаївська селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантних посад

Дата створення: 10:12 04.12.2017

Горностаївська селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантних посад фінансового відділу: начальника (освіта вища за спеціальністю фінанси, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років), головного спеціаліста в кількості 2-х одиниць (освіта вища за спеціальністю економіст, облік та аудит, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років) , спеціаліста І категорії в кількості 2-х одиниць (базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра) та на посаду  спеціаліста І категорії відділу земельних відносин (базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра). Загальні вимоги до претендентів: досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером на рівні користувача – обов’язкове. Термін прийняття документів – до 30 грудня 2017 року включно (смт Горностаївка, Покровська, 133, відповідальні особи: Зіняк Л.І., Бутенко Н.М.,  тел. 4-12-61). Детальна інформація на офіційному веб-сайті Горностаївської селищної ради. Інформацію щодо функціональних обов’язків та оплати праці надає Зіняк Л.І.

ДОСТАВКА ПІЛЬГОВОГО СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ

Дата створення: 10:35 27.10.2017

Проблема заправки побутових балонів скрапленим газом дуже актуальна не тільки для мешканців селища, а й усього району. Адже на сьогоднішній день на території Горностаївського району розташована лише одна газозаправна станція і та не має відповідної ліцензії на заправку газом побутових балонів, а призначена лише для заправки автомобільного газобалонного обладнання. У звязку з наявністю відповідної проблеми, селищною радою починаючи з 2012 року проводиться адресна доставка пільгового скрапленого газу мешканцям селища. Протягом 5 років мешканцям селища було доставлено більше 5 тисяч балонів пільгового скрапленого газу. Для отримання пільгового скрапленого газу мешканцям селища необхідно звернутися до селищної ради (спеціаліст І категорії Іовенко Світлана Іванівна), зареєструватися у журналі реєстрації та залишити свій контактний телефон. Доставка пільгово скрапленого газу відбуваєтьсяч кожної п'ятниці.