Оголошення

Горностаївська селищна рада оголошує про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади завідувача комунальної установи «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області». Вимоги до претендентів: громадянство України, вища освіта  (магістр,  спеціаліст) відповідного напряму підготовки, стаж роботи на керівних посадах не менше одного року,  досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером на рівні користувача –обов’язкове. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення (смт Горностаївка, вул. Покровська, 133, відповідальні особи: Л.І.Зіняк, Н.М.Бутенко, тел. 4-12-61). Детальна інформація на офіційному веб-сайті Горностаївської селищної ради. Інформацію щодо функціональних обов’язків та оплати праці надає Л.І.Зіняк.

08:53 04.01.2019

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ГРОМАДИ!!!

У межах виконання завдань, визначених Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» і в програмах розвитку економіки, Уряд запровадив комплекс підтримки аграрного сектору.

10:14 17.07.2018