Херсонська область, Каховський район

Дата: 07.09.2018 13:51
Кількість переглядів: 183

Горностаївська селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту апарату селищної ради. Вимоги до претендентів: вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста, досвід педагогічної роботи не менше трьох років, досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером на рівні користувача –обов’язкове. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення (смт Горностаївка, вул. Покровська, 133, відповідальні особи: Л.І.Зіняк, Н.М.Бутенко, тел. 4-12-61). Інформацію щодо функціональних обов’язків та оплати праці надають начальник відділу освіти, молоді та спорту апарату селищної ради Кирпота В.Я., спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату селищної ради Крижановська Л.Д.