Дата: від до Скинути

Стартували гарячі телефонні лінії для осіб, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства

В Херсонській області стартували гарячі телефонні лінії для жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства. з 15 квітня в Херсонській області розпочали роботу телефонні гарячі лінії для консультування з юридичних та соціальних питань, психологічної підтримки  жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства та інші вразливі групи жінок та їх сім’ї.

11:14 17.04.2020

Порядок освячення паски в Горностаївкій ОТГ в умовах карантину!

Через коронавірус та карантин ми змушені змінити свої родинні традиції та відзначати свято Великодня в умовах обмежень. Головним пріоритетом є унеможливлення поширенню нової вірусної інфекції шляхом уникнення масового скупчення людей. На святкові дні поліція нестиме службу в посиленому режимі. Будуть здійснюватися як автомобільні, так і піші патрулі. Крім того, буде забезпечено чергування біля церков.

15:39 15.04.2020

ЗІЗНАННЯ В ЛЮБОВІ ДО ГОРНОСТАЇВКИ

Гарний подарунок до Великодніх свят 13 квітня 2020 року  зробив горностаївцям  народний депутат Ігор КОЛИХАЄВ – інсталяція « Я люблю Горностаївку» виготовлена за кошти його Благодійного фонду «Нам тут жити» і слугуватиме окрасою селища.

15:30 15.04.2020