Горностаївські податківці навчають мешканців громад декларувати доходи

Дата: 29.03.2021 11:20

Днями спеціалісти Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі на чолі з начальником інспекції Олександром Ковальовим зустрілися з мешканцями Великоблаговіщенського старостинського округу Горностаївської об’єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі податківці ознайомили селян із особливостями заповнення та подання декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік. Акцентували увагу на необхідності подання декларації громадянами, які отримали оподатковувані доходи без сплати відповідних податків. Зокрема, до них відносяться громадяни, що самостійно обробляють власні земельні ділянки площею понад 2 га, отримали подарунок чи спадщину від осіб, які не є членами сім’ї першого чи другого ступеня споріднення, здійснили продаж двох чи більше об’єктів рухомого майна, в тому числі легкового автомобіля, мотоцикла чи мопеда тощо.

Олександр Ковальов нагадав присутнім про право на податкову знижку. Наголосив, що всі витрати повинні буди документально підтверджені, а податковою знижкою можуть скористатися лише ті громадяни, які отримували офіційну заробітну плату.

За результатами проведеного практикуму 23 декларанти відзвітували про отримані в минулому році доходи на загальну суму 207 тис. гривень. Від зазначеної суми бюджет отримає 37,3 тис. гривень у вигляді податку на доходи фізичних осіб та 3,1 тис. гривень – військового збору.

Підписуйтесь на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та           м. Севастополі у мережі Facebook, де Ви завжди зможете переглянути новації податкового законодавства.