Дата: 06.02.2019 15:34

Горностаївська селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин  апарату селищної ради(Червоноблагодатненський старостинський округ). Кваліфіаційні вимоги до претендентів: Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером на рівні користувача – обов’язкове. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення (смт Горностаївка, Покровська, 133, відповідальні особи: Зіняк Л.І., Бутенко Н.М.,  тел. 4-12-61). Детальна інформація на офіційному веб-сайті Горностаївської селищної ради. Інформацію щодо функціональних обов’язків та оплати праці надає Богдан С.А., начальник відділу земельних відносин.