Горностаївська селищна рада Херсонської області оголошує конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Горностаївський центр первинної медико – санітарної допомоги»

Дата: 18.02.2022 11:16

Горностаївська селищна рада Херсонської області

оголошує конкурс на посаду директора   комунального некомерційного підприємства «Горностаївський центр первинної медико – санітарної допомоги»

Місце знаходження: Горностаївського центру первинної медико – санітарної допомоги:  74601, Херсонська область, смт.Горностаївка, вул.Покровська, 307

Найменування посади та умови оплати праці: директор КНП «ГЦПМСД», посадовий оклад відповідно до Наказу Міністерства праці та соціальної політики України  та Міністерства охорони здоров'я України  05.10.2005 № 308/519

Кваліфікаційні вимоги до директора комунального некомерційного підприємства «Горностаївський центр первинної медико – санітарної допомоги»:  у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вищу фахову освіту, не менш як трьох років стажу за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора КНП «ГЦПМСД».

Строк приймання документів: документи на участь у конкурсі приймаються з 18.02.2022 року до 17:00 год. 17.03.2022 року включно.

Документи надавати особисто або поштовим відправленням з описом вкладення до Горностаївської селищної ради Херсонської області за поштовою адресою: 74601, Херсонська область,  смт. Горностаївка, вул. Покровська, 145.

За додатковою інформацією звертатися до відповідальної особи.

Відповідальна особа: Соломонова Марія Дмитрівна тел..099 292 87 59,

e-mail: selihnarada@ukr.net