Оголошення про початок збору пропозицій до персонального складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Горностаївській селищній раді

Дата: 29.05.2024 08:35

На виконання розпорядження начальника Горностаївської селищної військової адміністрації від 24 травня 2024 року №74 «Про утворення координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Горностаївській селищній раді»  формується персональний склад координаційної ради, відповідно до положення про неї.

Запрошуємо до співпраці представників підприємств, установ, закладів, організацій, інститутів громадянського суспільства Горностаївської громади.

Пропозиції щодо включення до складу координаційної ради необхідно подавати в електронній формі на електронну адресу відділу освіти, культури, молоді та спорту  Горностаївської селищної ради  gromada_osvita@ukr.net з 29 травня до 11 червня 2024 року (включно).
     До складу Координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Строк повноважень складу Координаційної ради становить два роки.

Члени Координаційної ради беруть участь у її роботі на громадських засадах.