Форум організацій громадянського суспільства «Молодь і ринок праці. Трудова соціалізація молоді в сучасних умовах зайнятості»

Дата: 26.09.2024 10:08

27 вересня 2024 року громадською організацією «Асоціація трудових об’єднань молоді України» у співпраці з Київською міською молодіжною радою та ГО «Обʼєднання Студентських Самоврядувань» заплановано проведення Форуму організацій громадянського суспільства «Молодь і ринок праці. Трудова соціалізація молоді в сучасних умовах зайнятості», якій є переможцем міського конкурсу проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» від Департаменту суспільнх комунікацій.

Під час Форуму планується обговорити участь студентської молоді (зокрема у складі молодіжних трудових загонів) у відбудові України.

Місце проведення Форуму: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (м. Університет, актова зала Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова)

Початок роботи Форуму об 12.00.

Реєстрація учасників розпочинається о 11.30Фото без опису