Дата: 16.02.2022 08:27

Малий бізнес збільшив відрахування єдиного податку

майже на 21 мільйон гривень

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, протягом січня нинішнього року фізичні особи – підприємці перерахували до місцевих бюджетів 102,2 млн гривень єдиного податку.

Цей показник майже на 26% або 21 млн гривень більше, ніж за відповідний період минулого року. У січні попереднього року надходження єдиного податку становили 81,2 млн гривень.

Найбільший внесок у загальну суму надходжень зробили підприємці – платники єдиного податку – 61,6 млн гривень. Від юридичних осіб – платників єдиного податку ІІІ групи місцевий бюджет отримав 11 млн гривень. Решту суми сплатили юридичні особи – сільськогосподарські товаровиробники, які обрали ІV групу єдиного податку.

Варто нагадати, що єдиний податок зараховується до місцевих бюджетів. Отже, бізнесмени, які його сплачують, спрямовують кошти на розвиток своєї громади. Завдяки таким сумлінним платникам податків, забезпечується вчасне фінансування органами місцевого самоврядування регіональних програм та виконання зобов’язань місцевої влади перед своїми мешканцями.

Підпишіться на сторінку Державної податкової служби України у Facebook! Тільки тут найактуальніші податкові новини!

У січні херсонці сплатили 27,7 мільйона гривень військового збору

За перший місяць цього року платники податків Херсонщини перерахували до державного бюджету 27,7 млн гривень військового збору з приростом до минулорічних надходжень – майже 4,4 млн гривень. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим місцевим засобам масової інформації.

Позитивної динаміки надходжень цього збору досягнуто завдяки проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями, потенційними та реальними найманими працівниками, рейдів робочих груп з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, а також обстеження місць провадження діяльності суб’єктів господарювання.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі висловлює подяку сумлінним роботодавцям регіону, які дотримуються вимог трудового й податкового законодавства, збільшують розмір заробітної плати найманих працівників, вчасно й у повному обсязі сплачують до державного бюджету військовий збір.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».