Вручили високі відзнаки “Мати-героїня”

Дата: 11.02.2022 15:59

Вручили високі відзнаки “Мати-героїня”

З-поміж високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання «Мати-героїня» це державне визнання материнської самовідданості, наполегливої і кропіткої праці та любові, які вони вкладають у виховання своїх дітей.

Урочисте вручення нагороди «Мати-героїня» двом мешканкам Горностаївської територіальної громади відбулося сьогодні, 11 лютого, в залі засідань селищної ради. За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, збереження умов для їхнього всебічного розвитку Указом Президента України від 14 грудня 2021 присвоєно почесне звання «Мати-героїня» Валентині Пишній із Лопаток та Валентині Наливайко із Великої Благовіщенки.  Валентина Вікторівна – мати сімох дітей, а Валентина  Володимирівна – п’яти.

Посвідчення та нагрудний знак до почесного звання, а також квіти  вручили голова Каховської районної державної адміністрації  Наталія Стаднік та голова Каховської районної ради Валерій Брусенський. Теплими словами та подарунками (пледами) привітав матерів-героїнь з почесною відзнакою голова Горностаївської селищної ради Дмитро Ляхно. Посадовці подякували Валентині Вікторівні та Валентині Володимирівні за виховання дітей і побажали їм здоров’я, добробуту та щасливої долі для дітей.

Зазначимо, що, за станом на 11 лютого 2022 року, в Горностаївській територіальній громаді  почесним званням України  «Мати-героїня» нагороджено 47 жінок.