У переддень новорічних свят Горностаївський  селищний голова  Дмитро Ляхно і начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Валентина Кирпота у рамках державного проєкту  "Ноутбук кожному вчителю" вручили освітянам ноутбуки.

Дата: 29.12.2021 12:54

Що прикметно, першими отримали три ноутбуки  Дід Мороз та Снігуронька із Заводівського закладу освіти. Окрім того, під новорічною ялинкою чекатимуть вчителів ліцею #1 10 ноутбуків, ліцею #2 - 5,  Горностаївського ЗО - 2, Великоблаговіщенського ЗСО - 5, Ольгинського ЗО - 7, Маринського ЗО - 4 та Червоноблагодатненського ЗО - 3 ноутбуки. Загальна кількість ноутбуків, які нині отримають учителі всіх закладів освіти громади - 39.

Розподіл ноутбуків у заклади здійснювався Міністерством освіти і науки згідно зі статистичними звітами закладів освіти, кількістю наявної в них техніки та кількості працюючих педагогічних працівників. На умовах співфінансування із селищного бюджету було виділено 10 % вартості  ноутбуків.

Усі ноутбуки сучасні, з камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету. Середня вартість одного ноутбука більше 17 тисяч гривень.

Це дасть змогу зробити навчальний процес сучасним та зручним, допоможе в організації дистанційних уроків у зв’язку з пандемією COVID-19.